Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez normális? Mi okozhatja ezt?

Ez normális? Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Középső gyerek vagyok.Sokszor rossz kedvem van és este nagyon sokszor sírok.Mindig így érzem ,hogy nem találom a helyem és hogy nem szeretnek engem annyira....Nagyon sokszor csak a semmiből eszembe jut valami és sirnom kell... Mi okozhatja ezt?

2018. márc. 18. 23:13
 1/6 Ridamov ***** válasza:
23%
Depresszió. DE NEM BIZTOS. Menj pszichológushoz majd megmondja.
2018. márc. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
12-14 éves kor körüli világfájdalom?
2018. márc. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%

Hagyjátok már ezt a szerencsétlen depresszió dumát! Nevetséges.

Nincs semmi bajod, kamasz vagy és eljátszod a világfájdalmat.

Csak most divat lett depressziót és pszichológust meg gyógyszereket visítani, mert a tévéből ez csöpög minden percben és az emberek is ezzel rendeznek le mindent.

Nincs olyan, h depresszió. Olyan van, hogy elhagyom magam és nem akarok semmit csinálni, és várom, hogy mindenki sajnáljon.

2018. márc. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad, hány éves vagy, de gondolom, most kamaszodsz. Ez testi és lelki átalakulással jár, teljesen természetes a hangulat-ingadozás, a rossz kedv és a sírás. Ne aggódj miatta, előbb-utóbb elmúlik.
2018. márc. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3 válaszoló:


Én nem állítom és nem is állítottam magamrol h depressziós vagyok.Igen is van olyan,hogy depresszió...Nem játszom meg azt hogy szomorú vagyok.Lehet hogy így nem jön át de én csak egy kis segítséget kértem nem pedig predikalast a "kamudepimrol"...

2018. márc. 19. 22:53
 6/6 Kései Sirató ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha most kamaszkorban vagy, akkor ez a korral jár, mindenki átesik ezen az időszakon. Meg kell találd a választ az élet nagy kérdéseire, meg kell ismerned önmagad! Ha úgy érzed, hogy kicsit gyengébb az idegrendszered a normálisnál, szedjél B6 vitamint és magnéziumot!
2018. márc. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!