Most mitcsináljak?!

Figyelt kérdés
nagyon sokat panaszkodtam a testvéremnek o pedig csak segiteni akart nekem mert nagyon be voltam depresszioszva és igy én meg mondtam h ez még mindig nem jo..pedig most jottem rá h sokat segitett nekem ... majdenm mindenkinek panaszkodtam még az anyámnak is az már ugy elvan fordulva tolem ... jajj istenem nagyon megbántam mindent nagyon makacs voltam többet akartam mindig jajjj.. Istenem segitcsss

2018. márc. 21. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Hisztizz tovább itt, attól szépen életed minden problémája megoldódik, de nehogy véletlenül is tenni próbálj valami mást, nehogy beszélni próbál velük, mert akkor eljön az apokalipszis.
2018. márc. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Túljátszottad a kamu-hisztit.
2018. márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Igen, szerintem is "túltoltad" a dolgot.
2018. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
be voltam depressziozva 👏👏👏
2018. márc. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Mindig tanulok ujjat a gyakorin,be is voltam depressziozva..
2018. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

Próbálj meg beszélni a testvéreddel. Ha nem áll veled szóba írj neki egy levelet, emailt, stb.

Mondd meg neki, hogy belátod, hogy hülye voltál,nagyon megbántad, stb.

2018. márc. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Remélem arról is panaszkodtál, hogy írni és fogalmazni se tudsz. XD
2018. ápr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!