Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek van arra esély,...

Szerintetek van arra esély, hogy a két már felnőtt fiú szeretni fogja a születendő kishúgukat?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 4. 12:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Miért ne lenne?
2018. ápr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Miért ne szeretnék? Más apja van a gyereknek vagy mi?

Én ugy is szeretem a hugom hogy csak féltesom.

2018. ápr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1 Sokan mondják, hogy ha két testvér közt nagy a korkülönbség, akkor olyan semmilyen a kapcsolatuk. Mintha csak úgy lenne és kész.
2018. ápr. 4. 12:19
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Inkább az a kérdés, hogy miért ne szeretnék? Hisz a testvérük. Köztünk is nagy a korkülönbség,, az igaz, hogy más a kapcsolatunk, hiszen én már nem voltam gyerek amikor megszületett, de nagoyn szeretjük egymást. A többi tesóm is szereti.
2018. ápr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Ez egyes-egyedül a családi légkörön múlik, azon, hogy a felnőtt gyerekek mire lettek nevelve. Ha ők alapvetően gyerekszeretőek, akkor igen. Ha anyagias, önző alakok, akkor azt fogják látni, hogy nem kétfelé, hanem háromfelé fog oszlani az örökség, ill. míg éltek, minden anyagi támogatás is. És akkor nyilván nem fogják szeretni.

Szóval: most fogsz vizsgázni, hogy a két nagy gyereket helyesen nevelted-e!

2018. ápr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Sok dologtól függ.

Leírom, hogy én miért nem szeretem a húgom, és megérted.

15 évesen nekem kellett pelenkázni, sétálni vinni. 18 évesen nem mehettem sehová, mert rá kellett figyelni, nekem kellett oviba vinni és elhozni. (Anyánk nem dolgozott. Nem a megélhetésünk múlt rajta.)

Mindig, mindent megkapott, azt is, amire nekem rávágták, hogy drága. Így nőtt fel, hogy ő ugráltat mindenkit. Felnőttként is ilyen: kiállhatatlan. Egy munkahelyen se viselik el hosszú távon.

Amint talált egy pasit, otthagyta a beteg anyját a fenébe. És most természetesen rám mutogat, hogy az én dolgom ápolni, ő nem ér rá. Neki most kell élnie. De ha anyánk meghal, akkor mindent ő fog örökölni, mert már megfenyegette, hogy különben sose látja többet. Mégis ő a tökéletes, csodálatos legkisebb.


Szóval nem árt úgy hozzáállni, hogy a legkisebből is embert neveljetek.

2018. ápr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Az én nővéreim 14 és 11 évvel idősebbek nálam. Sohasem voltak közös élményeink, mire 8 lettem ők már nem éltek otthon. Miután én is huszonéves lettem, megpróbáltuk megtalálni a közös hangot, de nem ment. Egyszerűen semmi, de semmi nem köt össze minket, pedig nincs harag, csak nem vagyunk egy hullámhosszon.
2018. ápr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
párom meg tesója között 20 év van, tesója 23évesen férjhez ment, elköltözött, de azért voltak programok, de külön életet élnek, családi összejöveteleken van találkozó, de más generáció
2018. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Kisöcsém és köztünk 10, 14 és 16 év van. Imádjuk, mindannyian, rengeteget játszottunk, foglalkoztunk vele az első perctől kedve. Most már érettségizik, de még mindig szoros a a kapcsolat, sokszor találkozunk, szervezünk programokat. Mindig mindent megbeszélt velünk, az első csajától kezdve, mindent. Nagyon erős a testvéri kötelék köztünk, hiába nem lakunk együtt.
2018. ápr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 17, középső öcsém 15 volt mikor született a kisöcsénk.Szegény szívta, mert nem csak anyuék hanem mi is neveltük:D:D ,de túlélte:D

Amúgy imádtuk és imádjuk pedig már 21 éves:D

2018. ápr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!