Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Elegem van az ikertestvéremből...

Elegem van az ikertestvéremből, mit tegyek?

Figyelt kérdés

13 éves lányok vagyunk, sajnos osztálytársak.


Művész suliba akar felvételizni, mert azt hiszi olyan tehetséges, de ha valaki megdícséri, rögtön jön a megjátszott önbizalom hiánya.

Egész nap otthon van, ül a szobájában, és firkál. A kezére, a ruháira, meg a falra, a szüleink meg el vannak ájulva, hogy 'de jó, művészlélek'.

Én meg sportolok, az miért nem érdekel senkit?

Még az is katasztrófa ahogy kinéz. Majdnem egyformák vagyunk csak nekem egyenes, neki meg göndör haja van, de az öltözködése borzasztó. Mimdenféle színes, hosszú egyberuha, meg összefirkált pólók, és cipők.

Este,meg ül a szobájában és bőg, de el nem mondaná mi baja.

És azt sem értem, hogy a pasik miért rá mennek, és nem rám. Ő tök sokból válogathatna, de neki egy se kell.

Nagyon elegem van belőle, mit tegyek?


2018. máj. 10. 20:39
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
És a multkor amikor soy lunát néztem, bejön, és elkezdi mondani milyen ostobaságokra pazarlom az időm, én meg mondtam hogy nem én firkálok egész nap
2018. máj. 10. 20:46
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Miért haragszol a tesvéredre ennyire? Az h rád nem megy pasi,bár 13 évesen nem ez lenne a lényeg,de errol nem ő tehet, hisz ikrek vagytok,csak belsőleg tértek el,valoszinu ő a pozitiv te a negativ porus,mást nem tudok mondani. Vmiért iszonyu gyülölet van benned..
2018. máj. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%
Egyszerűen csak sz@rd le. Mást úgysem tudsz csinálni.
2018. máj. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

13 évesen minek neked pasi?


Amúgy meg nem mindegy milyen ruhákat hord a nővéred?

2018. máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

mit sportolsz?? ezt nem írtad le, és engem érdekelne :)

ki mit becsül, van aki a művészetet értékeli mert az szép és kreatív

én és még sokan mások is rá mondjuk hogy szép szép, de számunkra a sport a minden :)

nem fejtem ki jobban aki olyan mint én érti mért szép egy sport és mért látványos aki meg nem annak hiába kezdeném el mondani, úgy se látná benne az értéket

2018. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Táncolok.
2018. máj. 10. 21:29
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Én meg azt nem értem, minek irígykedsz ennyire a testvéredre?


Ha ennyire zavarnak a dolgai foglalkozz inkább magaddal, mert csak arról tudtál írni vele mi baj van, de a leírtak alapján igazából ő nem bántott téged. Ellenben szerintem nagyon nem vagy kibékülve önmagaddal, gondolkozz el inkább ezen, és dolgozz a saját problémáidon, a tesódról meg szállj le, mert a leírtak alapján inkább ő panaszkodhatna rád.

2018. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
35%
Az egy jó éy látványos sport.(Sajnos nekem ment valami fényesen ezért abbahagytam.) De 13 évesen tényleg nem kell még neked pasi. Amúgy ha ténxleg olyan a tesód mint ahogy írod akkor én sem nagyon bírnám:)
2018. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

Milyen jó, hogy nem hármas ikrek vagytok ! Mi lenne ott!

Szerintem ne rivalizáljatok egymással - mindenki tegye a dolgát rendesen.

2018. máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%

Ez valami kamu kérdés, vagy tényleg ennyire elszabottak a mai gyerekek?


Nem kéne soylunát meg hasonló agymérgező szennyeket nézni...

2018. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!