Egyke ként élni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bár én nem vagyok egyke, mégis úgy érzem magam.

Van három testvérem, de mind 30 on fölüli, és ebből kettőnek már gyereke is van, csak az a baj, hogy egyáltalán nem foglalkoznak velünk, max kétévente feljönnek.

A harmadik az itt lekik melettünk, de ő se tud sokat velem lenni. Ezért teljésen egyedül vagyok.


Aki egyke fiú/lány, hogy bírjátok egyedül?



2018. máj. 15. 06:21
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
19 éves srác vagyok.
2018. máj. 17. 22:44
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Én az vagyok és 100%-osan jól megvagyok így "egymagam" :)
2018. máj. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Nekem egy féltestvérem van, anyai ágon, tehát együtt is éltünk 21 éves koromig (ő akkor volt 15), meg utána 2x 1 évet, mikor hazaköltöztem.

De sosem volt túl jó a kapcsolatunk. Vagyis voltak időszakok, mikor jobb volt, de jelenleg pl az elmúlt fél évben 1x találkoztunk, az sem sikerült túl jól.

Nem személyes ok van a háttérben, inkább mentális és életvitelbeli problémák...

2018. máj. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Én egyke lány vagyok. Amikor még kicsi voltam (ovis, általános suli alsó osztály) nagyon rossz volt egyedül. Úgy éreztem, hogy senkivel sem tudok játszani, senki sem figyel rám. Persze, a szüleim mindig nagyon szerettek, csináltunk programokat, szünetekben pedig a nagyszüleimmel voltam, de mégis magányosnak éreztem magam. Aztán ahogy teltek az évek beletörődtem és megszoktam, milyen egyedül lenni. 20 évesen már el nem tudnám képzelni, hogy tesóm lesz, ami érthető is. Jól megvagyok egyedül, most már inkább az zavar, hogy ha emberek között kell lennem, persze itt főként ismeretlenekre gondolok. Szóval fordult a kocka.
2018. jún. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Egyke vagyok és szeretem
2018. jún. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
A legjobb kapsz mindent nem 2 és 3 részt. Veled foglalkoznak nem a legkisebb legnagyobbal. Téged kényeztetnek el :D (amugy nem vagyok de sokal jobb igy mint egy olyan testvér aki nem beszélne velem ütne anyuci pici aranyos gyereke lenne stb én ezt élvezem )
2018. jún. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Nekem sem lakik itt a nővérem először nehéz volt mikor el költözök de aztán át estem, így most többet vagyok a barátokkal.

20F

2018. jún. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nekem két sokkal idősebb féltestvérem van apukám első házasságából, szóval úgy nőttem fel én is mintha egyke lennék. Mindig szerettem volna korban hozzám közel álló tesókat, de ez van, el kell fogadni, hogy így alakult. Van egy nagyon jó baráti társaságom, és van két hozzám nafyon közel álló barárnőm, így nem érzem magam olyan magányosnak.:) Én mindig azt gondolom, hogy ha majd én alapítók családot, ott másképp lesz.
2018. júl. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Egyke vagyok, de testvér sose kellett ahhoz, hogy legyen egy "bezzeg gyerek", akinek a javára hasonlítgattak.


Anyagilag sok előnyhöz jutottam, de túl sok olyan jellegű figyelmet is kaptam, amire max. a mazochistának lenne igénye , magyarán baxtatást, kb. bármiért.


24/N

2018. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
nehéz
2018. júl. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!