Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ha jelezném testvérem viselked...

Ha jelezném testvérem viselkedését, (gyámság alatt van) a gyámhivatal felé, elvinnék őt? Vagy vegyem magamhoz és neveljem meg én?

Figyelt kérdés

Hozzáteszem, nagyon nagyon rossz a kapcsolatunk, ahol lakik a barátja a faluban mindennek elhordott engem és a férjemet is. Már verőlegények is jöttek ránk 2napja.

Mert az lett mondva, hogy én lebüdöscigányoztam a gyereket. Aztán elővette a telefont,hogy jajj ez nem igaz..

ha valaki mondana valami okosat, bővebb részleteket is leírnék



2018. máj. 17. 01:14
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Hol vannak a kedves szülők? Én biztos nem vennék magamhoz olyat akivel rossz a kapcsolat,az a pokol lenne napi szinten.
2018. máj. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Anyu az idegrocs lett, nem tud józanul gondolkodni, mert ha valamit megszab neki, azzal fenyegeti, hogy nem megy haza többé vagy megszökik. Apu azt hagyjuk. (Régen elváltak már, egy mocskos hajléktalan, alkoholista, jelenleg is börtöntöltelék)
2018. máj. 17. 01:32
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Azt hiszem nincs több kérdésem,ok és okozat között sajnos mindig összefüggés van.
2018. máj. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Az lett mondva... nem is olvastam tovább.
2018. máj. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
De kár, hogy megszűnt a Mónika show!
2018. máj. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az lett mondva... verőlegények.. Gyámügy.. Esetleg rendőrség ha nem kamu?
2018. máj. 17. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Csak én nem értem? Tehát a gyámság alatt lévő tesó verőlegényeket küldött a kérdezőre és a férjére, és ezért magához akarja venni, megnevelés céjából. A gyerek és a telefon rész homályos. A barát lenne a “gyerek”? Ha jól értettem mindent, akkor is úgy hülyeség ez az egész, ahogy van.
2018. máj. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már tárgytalan a kérdés, anyunak felajánlottam, hogy idejöhet hugom, ha csak anyáéktól akar menekülni, nem kell egyből minden kapcsolatba belemenni, csak mert nem akar otthon lenni. Erre hugom válasza az volt, hogy felejtsem el őt, nem kell a jobb kezem.
2018. máj. 17. 14:21
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy valóban Mónika Showba illő a történet..szánalmas az egész
2018. máj. 17. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!