Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ezek alapján alkoholista...

Ezek alapján alkoholista lenne a bátyám?

Figyelt kérdés

19 éves. Általában minden este munka után kimegy a kocsmába egy sörre, mást nem iszik csak egy sört. Max egy órát jár ki.

Ő azt mondja nem is a piáért megy ki, hanem haverja a kocsmáros, meg több haverja is ott van, és simán csak beszélgetnek...



2018. máj. 24. 21:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Uram gyere le,mi a probléma egy pohár sörrel esténként a fárasztó nap után,meg h beül vhova beszélgetni. Neked nincs saját életed?
2018. máj. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Definíció szerint talán ezt mondaná a Zacher, de szerintem nem, mivel egy sör nem sör😃
2018. máj. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Én 19 éves koromba sorkatona voltam,majd minden nap be voltam b@ szva,kimenőn állandóan tele voltam mint a befőtt..mégsem voltam alkoholista sosem,pedig még leszerelés után pár évig űztem az ipart,manapság már ha valaki egy héten megiszik 3 sört az alkoholista..nonszensz.
2018. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem bírja ki nélküle akkor alkoholista.

De ezzel a mennyiséggel semmi gáz nincs...kiveve ha nem bírja ki nélküle..

2018. máj. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Tudom, hogy vannak olyan elméletek, hogy a rendszeres alkoholfogyasztás alkoholizmus, nos, szerintem ez nagy baromság.

Egy sör nem sok s ha csak jólesik neki a haverokkal, egészségére.

Ha már remeg érte, ha kimarad, az baj.

2018. máj. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Ha az függőség h minden nap ugyan azt csinálja vki akkor mindenki függő,ugyanis a főzés is,munkahely is ilyen cselekmény,hagyjuk már Zachert szerinte a fél ország alkoholista és gyogyszer v más függő,az is aki ebédhez bort iszik..
2018. máj. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó: A vicc az, hogy a fél ország TÉNYLEG alkoholista vagy más függő.
2018. máj. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6: És aki nem jár munkába és nem is főz minden nap?:)
2018. máj. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%
Ettől még nem alkesz, de proli szokás.
2018. máj. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20%

Mi direkt peldaul naponta megiszunk az ebedhez 1 deci vorosbort. Az egeszseg miatt! Ugy, hogy kb mi soha nem iszunk alkoholt es a parom nem is szereti. Ergo ez nem nevezheto alkoholizmusnak. Es az ocsed sem :).

Nekem volt ismerosom aki alkoholista volt, meg is halt mar szegeny... na az nem ilyen. Hidd el nem ilyen. Az sokkal durvabb... es ott nincs kerdes hogy alkoholista e az illeto vagy sem...

Maximum alkoholistava valhat. Ha ez a szokasa mondjuk 40 evig megmarad es mikor mar nincs kiert menjen a kocsmaba csak a napi adagjaert, az mar kezd az lenni...

2018. máj. 25. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!