Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Érdekelne a véleményetek,...

Érdekelne a véleményetek, milyen ez a helyzet? Ajándék lónak.

Figyelt kérdés
Nem régen volt a születésnapom, kaptam egy ajándék utalványt műkörmöshöz testvéremtől. Én 3 éve járok a saját körmösömhöz, ő az övéhez vette. Már régóta tudom, hogy ezt akarja adni, többször kértem, hogy ne tegye, mert olyan "furán" jön i, hogy közlöm az én körmösömmel bocsi most ne adj időpontot, majd csak két hónap múlva. Én nem szeretek megbántani embereket, és ezt olyan kellemetlen helyzetnek tartom. Persze, lehet, hogy én spilázom túl, de érdekelne más véleménye is.

2018. jún. 1. 13:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gáz. Mármint a testvéred részéről. Úgy jön le az egész hogy nem volt más ötlete ezt látta a legegyszerűbbnek.
2018. jún. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Add el olcsóbbért az utalványt, mint, amennyit ér.
2018. jún. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem őszintén adott ajándék, pláne, ha még fel is hívtad rá a figyelmét, hogy ne készüljön ezzel. Valami oka volt rá, hogy így tudta le az ajándékozásodat, hogy épp csak a megajándékozott örömét nem nézte. A helyedben feltenném a face-re, hogy eladó féláron. Így valaki csak elviszi (gondolom, aki jár körmöshöz, annak szintén hasonló gondja lennének, de más meg esetleg kap az alkalmon, te meg még így is jobban jársz, mintha el nem használtan a fiókban ülne az utalvány). Ha viszont felhasználható addig, amíg a tesódnak jön a szülinapja, akkor simán visszaadnám neki, hogy tudod mennyire szeret ahhoz a körmöshöz járni, ő biztos el tudja használni.
2018. jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Tedd el, és add vissza valami alkalomra.

És akkor talán leesik neki, hogy milyen ajándékot adott.


Rád semennyire nem volt tekintettel, azt adta, amit ő szeretett volna kapni. Hát akkor kapja meg...

2018. jún. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Azok után, hogy külön megkérted, hogy ne tegye, ez ultra gáz! Tedd el, aztán majd szülinapjára visszaadhatod.
2018. jún. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem nagyon érdekelte, hogy meglepetést okozzon. Ha meg azt szeretett volna mégis, akkor a saját műkörmösödnél vett volna utalványt. Üzenem a tesódnak, hogy ez olyan adtam is ajándékot, meg nem is. Főleg, hogy megkérted rá, ne.

Egyébként már ott elakadtam, hogy előre elmondja hetekkel előre, hogy mit fogsz kapni tőle szülinapodra? Ne máá!

2018. jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Ez nagyon gáz a tesód részéről!

Mint nőnek neki kellene a legjobban tudni, hogy a körmös, pillás, kozmetikus, fodrász, fogorvos, nőgyógyász, mind olyan intim csajos területek, amelyeket nem cserélgetünk.

Add el, vagy add vissza neki valamilyen alkalomra.

Ez nagy tapintatlanság volt a részéről vagy ennyire buta, vagy érzéketlen.

2018. jún. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Függetlenül attól, hogy a testvéred figyelmetlen, és ezt kifejtették...

Szerintem nem ciki, simán elmondanám a körmösömnek, hogy most a kövi alkalom kimaradt, mert így alakult, ilyet kaptál ajándékba, és nem akarod, hogy kárba menjen. Pont. A körmösöd nem a barátnőd, ő egy szolgáltató, semmi oka nincs rá, hogy megsértődjön akkor sem, ha havi szinten váltogatnád, hogy épp kihez jársz.

2018. jún. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Az ő szülinapjára add ugyanezt, csak a te műkörmösödhöz.
2018. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Abszolut a 8as velemenyen vagyok...
2018. jún. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!