Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Belemenjek a hazugságba én...

Belemenjek a hazugságba én is, hogy a testvérem többdiplomás ember?

Figyelt kérdés

Szüleink azt hitték már a nyakukon marad örökre, 32 éves. Talált egy csajt nagynehezen, akinek mindent behazudott magáról. Azt mondta hogy 3 diplomája van, 2 nyelven beszél folyékonyan, élt Miamiban, Sydneyben. Azt állítja hogy már 14 éve dolgozik az egyetemek mellett. A csaj egy istenként, szentként néz rá. Közben a valóság az hogy egy egyetemre vették fel amit 6 évig nem végzett el csak bejárt, utána a szüleink cégében lézengett 6 évig. Most 2 éve van igazi állása amit már szégyenből szereztek neki a szüleink! Külföldön soha nem élt, az angolt beszéli alap szinten.

Sajnos az egész család falaz neki, hazudnak, nehogy újra hazaköltözzön a nyakukra! Ezért minden sztorira bólogatnak! Engem idegesít mert a csaj engem lúzernek kezel mert nem voltam menő USA lakos több diplomával, csak sima szakmám van. Rendszeresen beszól nekem, a testvéremet meg Einsteinnek nevezi meg hasonlók!

Sajnos a baráti köre lekopott, másik városban laknak már, így nincs aki lebuktassa! Már nem nagyon bírom, főleg hogy tegnap a család elött mondta a csaj hogy “micsoda kontraszt van a két fiú között és nekem nem lett volna kedvem egyetemre menni?”


Mit csináljak?


2018. jún. 3. 20:25
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
96%
Mond meg neki az igazat.
2018. jún. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
96%

Én lebuktatnám, a szüleimmel megbeszélném, hogy nem engedjük vissza.

Ha ekkora hazudós csöves, akkor éljen az utcán.

2018. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
95%

Mit csinálj? Papolhatna itt neked bárki oldalakon keresztül, de erre csak egy jó megoldás van. Ha épp olyan helyzetben vagytok, ahol a hazugságait istenítik, akkor csak úgy jöjjön ki a szátokon, hogy minden kamu amit a testvéred állít. A hangulat fagyos lesz, lesznek veszekedések, még lehet tányér törések is. De nehogy hárman ne tudjatok már egyet kirakni az ajtón?!

Plusz ilyen esetben kihívhatjátok rá a rendőrséget.

Amúgy most hol lakik, bérel valamit?

2018. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem, sz*rd le az egészet és inkabb maradj ki ebből. Esetleg beszélj vele, hogy állítsa le a baratnőjét, mert nem fogsz hazudni a kedvéért. Amúgy meg, tökmindegy. Idő kérdése és összeomlik a kártyavár nélküled is.
2018. jún. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
86%

Inkább célozgass. Az ilyen beszólásra például lehetett volna úgy reagálni, hogy nevetsz egyet, és azt mondod.

-Haha, kisebb a kontraszt, mint gondolnád.

-Ezt meg hogy érted?

-Kérdezd a párod.

2018. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
87%

Előbb utóbb úgy is kiderül,hogy rohadtul nem beszél folyékonyan két nyelven és bizony nem annyira okos,hogy 3 diplomája legyen. Tulajdonképpen hazugságra épül a kapcsolata.

Ha úgy alakul én biztos célozhatnék,vagy megkérném,fordítson le ezt azt vagy meséljen már Miamiról valamit a csaj előtt és lebukik magától.

2018. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
93%
Melyik az a ket nyelv amit behazudott ? Gondolom a masikat nem beszeli akkor keres valamit azon a nyelven es az asztalnal mond el azon a nyelven, megkerdezi a csaj mit mondtal akkor mond meg, hogy bratyó neked ezt tudnod kellene. Amúgy is csak a letbiztonsagot latja a csaj a tesodban ha kiderül, hogy egy lúzer akkor maris lekopik attól nefélj.
2018. jún. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
96%
Pont olyan dolgokban hazudott, amiken hamar el lehet hasalni. Amúgy meg bírom a szüleidet, bólogatnak, nehogy hazakerüljön megint.
2018. jún. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
85%
Kínos kérdés, hiszen a testvéred folyamatosan hazudik a lánynak, és lehet, ugyan, hogy ezzel megfogja magának, egy ideig együtt fognak élni, de minél később derül ki, annál nagyobbat fog szólni a dolog, és annál valószínűbb, hogy a testvéred vissza fog kerülni a szülői házba. (Bár az nem világos, hogy most hol él?) Viszont, ha te buktatod le, akkor meg fog romlani köztetek a kapcsolat és a szüleitek is téged fognak hibáztatni. Én nem szólnék a helyedben a lánynak, de a bátyámmal és a szüleimmel beszélnék, hogy ebből baj lesz. Viszont: arra nem kényszeríthetnek, hogy hazudj, úgyhogy ha a csaj téged kérdez, hogy :"Tényleg?" akkor mindig adj kitérő választ, ami nem hazugság, pl. "Nem engem kell erről kérdezned." "Erre nem tudok mit mondani." "Bocs, de erre a kérdésre nincs válaszom."
2018. jún. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 Metionin ***** válasza:
95%
Én csendben mosolyognék a háttérben amíg le nem bukik. Mert le fog. Néha lehet célozgatni, vagy a nyelvekkel kapcsolatban a csaj előtt megkérni hogy fordítson már le egy mondatot x nyelven. De előbb utóbb ki fog úgyis derülni a dolog, ekkora kamuban nem lehet évekig élni.
2018. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!