Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ha van egy testvéred és...

Ha van egy testvéred és teljesen máshogy bánnak vele ég és föld, te mit tennél?

Figyelt kérdés

Én voltam a jótanuló, a csendes az illemeldes, minden.

Mégis ő az ász, mert kollégista és kettős élete van.

Ő meg élvezi, hogy engem bántanak és direkt hazudozik, kutakodik utánam, hogy bemártson.

16 éves, én 17.

Ő anyám kedvence, àltalában közösen bántanak.



2018. jún. 20. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha valoban igy van (nem kerdojelezlek meg csak ez a te szempontod, lehet ok maskepp latnak teged es a viselkedesed), vagy csak már rettenetesen zavar, akkor

Leülnek eloszor anyukammal es nyiltan elmondanam, anya rosszul esik ez, ez es az amikor a tesommal egyutt engem piszkaltok....probalnam targyilagosan lemagyarazno a sajat nezopontomat es hogy nem ertem miert engem piszkalnak. Kihangsulyoznam, hogy erzekelem, igy erzem, bant, zavar es szomoru leszek tole...ha anyukad kicsit is empatikus, akkor utana jobban f igyel erre, talan ra is szol tesodra. Ha szerencsed van az is kiderul miert csinalja (lehet valami trivalis dolog amin akar te is tudsz valtoztatni).

Tesomnak nem biztos, hogy szolnek csak, ha vegkepp felhuzom magam. Mert a leirtak alapjan csak bunkobb lenne. De te ismered.


Apukad? (Anyud utan még neki lenne erdemes szolni, meet altalaban az apak a lanyuk fele huznak, mint ahogy az anyak a fiuk fele:-)).

2018. jún. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Metionin ***** válasza:
59%
18 évesen lelépnék a pcsába aztán szopkodják csak egymást anyucival.
2018. jún. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elváltak a szüleink, már régóta...
2018. jún. 20. 20:19
 4/9 anonim ***** válasza:
4%

Örülnék neki, hiszen nyilván azért csinálnák, mert ég és föld vagyunk a tesómmal, márpedig akkor pont az lenne a kiszúrás, ha teljesen egyformán bánnának velünk.


Az, hogy máshogyan szeretik a szülők a gyerekeiket nem jelenti azt, hogy az egyiket kevésbé szeretik, mint a másikat.


Beszélj a szüleiddel, hogy tudják, mit érzel, mit szeretnél, mit nem szeretsz. És figyelj majd oda arra, hogy mit mivel indokolnak.

2018. jún. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez baromság, engwm direkt csinálnak ko.


Pont a kicsapongó életűt kellene szigorúbban fogni. Vagy engem ugyanzért megver.

2018. jún. 20. 20:31
 6/9 A kérdező kommentje:
Apukám külföldön lakik és családja van, nem is tudnék vele beszélni.
2018. jún. 20. 21:31
 7/9 anonim válasza:
19%
Le rendezem neked a dolgot😉 Állba vagod ocsit üljön le a pocsere anyunak meg mondanám mit főzzon mi mere...
2018. jún. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%

"Apukám külföldön lakik és családja van, nem is tudnék vele beszélni."


Ez a te bajod (pontosabban a ti bajotok), nem az, hogy máshogy bánik anyukád a tesóddal.


Egyébként a 21. században attól, hogy valaki külföldön lakik, még lehetne vele beszélni (ha kicsit is jó fej lenne, és ő is akarná...).

2018. jún. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Attól mi változna itthon?


Nem is megyek hozzájuj, főleg az új családja és a felesége miatt.

Mégha hazaaa is telefonálna, attól a húgom viselkedése nem változna...

Na nem is érdekel.

2018. jún. 20. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!