Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit gondoltok? Egy 29 éves...

Mit gondoltok? Egy 29 éves férfi között és egy 12 éves kislány között lehet jó testvéri kapcsolat, ha eddig nem is tudtak egymásról?

Figyelt kérdés
Illetve a húg tudta, hogy van egy bátyja, de nem tudta, hogy ki az. A báty pedig nem tudott róla, mivel őt örökbe adták és nem tartotta a vérszerinti anyjával a kapcsolatot.

2018. jún. 27. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Igen, lehet. Érzelmi intelligencia kérdése.
2018. jún. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó kapcsolat lehet, de hogy testvéri lehet-e? Egyelőre idegenek. Lehet hogy sosem lesznek olyan viszonyban mint akik együtt nőttek fel- sőt biztos- de ettől még nem kell rossz kapcsolatnak lenni közöttük.
2018. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
98%
Igen persze
2018. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
92%
Mindenképp lehet köztük jó kapcsolat, de az igazi testvéri kapcsolat kialakulásához szerintem elengendhetetlen, hogy együtt nőjenek fel, együtt éljenek, osztozkodjanak, szóval erről lecsúsztak, de azt semmi nem zárja ki, hogy ezután ott legyenek egymásnak és segítsék a másikat, közeli kapcsplatba kerülve.
2018. jún. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez a helyzet. Én kb 6éves korom óta tudtam,hogy van egy bátyám, de ő nem tudott rólam. 14-15éves lehettem amikor találkoztunk. Jó kapcsolatba vagyunk, de nem érzem azt, hogy tényleg a testvérem. Pont ezért mert én jó pár évig úgy nőttem fel hogy egyedül vagyok, csak én a szüleimmel. Ettöl függetlenül nem utáljuk egymást, csak ő külön él, én még a szüleimmel és ennyi. Beszélünk szinte napi szinten, de nincs meg az a testvéri kapocs. 18/L
2018. jún. 28. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!