Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit mit csinálnánátok, ha...

Mit mit csinálnánátok, ha megtudnátok, hogy a húgotok 13 évesen a barátnőivel nem a Duna partra mentek ki, mint ahogy mondták a szüleidnek, hanem a Pride-ra mentek ki a felvonulók közé és erről a húgod barátnőének az Instagramjáról értesülnél?

Figyelt kérdés

Mert nálunk pont ez történt...

16/F



2018. júl. 10. 00:36
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
77%

Örülnék, hogy nyitott és elfogadó húgom/lányom van, és szomorú lennék, hogy ezek szerint olyan a családi légkör otthon, hogy erről hazudni kelljen.

Leülnék vele beszélgetni, hogy miért ment ki (ennyi idősen gyanítom, hogy inkább kíváncsiság, mintsem eszmei meggyőződés vagy saját beállítottság az ok), miért érezte úgy, hogy titkolni való, és elmondanám a saját véleményemet is a dologról, hogy ne a barátnők, vagy a kint látott exhib transzik és egyebek alapján alkosson véleményt a másságról.

2018. júl. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
78%
Az első válaszoló leírta nagyon szépen.
2018. júl. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
82%
Egyrészt örülnék, hogy nem valami sötét homofób , másrészt szomorú lennék, amiért úgy érezte hogy hazudnia kell. Amúgy lehet hogy nem hazugságnak indult, hirtelen ötlettől vezérelve mentek oda.
2018. júl. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
87%

Azon melegében rongyolnék a mamihoz meg a papihoz hogy árulkodjak!

Most komolyan... Semmit. Mégis miért kéne bármit csinálni? Verjék meg? Vagy mit akarsz?

2018. júl. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
81%
Rohadtul szégyelném magam, hogy nem bizik annyira bennem, hogy megkérjen kisérjem el (13 évesen egyedül nem kéne Pridera járni, tömegben sok baj történhet egy gyerekkel, mondjuk rosszul lesz s melegben, meg oda se csak szentek járnak)
2018. júl. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
52%
Én valószínű nem az instáról tudnám meg, hanem együtt mentünk volna, vagy csak a helyszínen, de összefutunk.
2018. júl. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
69%
Le leszek pontozva,de nem örülnék.Nem azért,mert bajom lenne a melegekkel.mindenkinek ez a magánügye,hanem azért,mert az a rendezvény nem 13 éveseknek való.
2018. júl. 10. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
29%
Én elmondanám a szüleimnek és beszélnék én is a fejével, hogy térjen már észhez.. Elmesélném, hogy még a normális melegek is undorodnak ettől a felvonulástól és hogy az égvilágon semmi másról nem szól ez, mint a feltűnősködésről és a provokációról. A szüleim remélhetőleg ezek után szigorúbban utánanéznek, már a hazugság miatt is. Ez pedig nem árulkodás, hanem szimplán ha fontos neked a húgod, akkor még idejében közbe kell lépni, mielőtt egy idióta, agymosott liberális kis ribi lesz.
2018. júl. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
78%
"Elmesélném, hogy még a normális melegek is undorodnak ettől a felvonulástól és hogy az égvilágon semmi másról nem szól ez, mint a feltűnősködésről és a provokációról." Az hogy a tévé mit mutogat belőle, meg igazából mi van ott, két dolog. És nem, a "normális melegek" nem undorodnak tőle, ugyanis tudják hogy ez miről szól.
2018. júl. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
78%
Én is utálom mikor valaki más akarja megmondani, mit gondolnak erről a “normális melegek”. Én is normális meleg vagyok és abszolut támogatom. Amennyire tudom nincs korhoz kötve a rendezvény látogathatósága innentől kezdve kár károgni rajta, hogy való-e vagy sem ennyi idősen. 13 évesen pedig igazán megnézheti magának milyen is valójában, vagy vállalhatja a véleményét a témában és vonulhat támogatóként. Az is lehet, tényleg csak kíváncsiság volt, de nincs is igazán jelentősége. Lehet a pride-ot melegként kritizálni amúgy, de elég szomorú ha ezek a “normális” melegek nem veszik észre, mennyit is köszönhetnek a pride-nak, nem feltétlen a fővárosinak, hanem globálisan.
2018. júl. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!