Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Rossz kedelyallapotomban...

Rossz kedelyallapotomban toroltem az ismerosi viszonyt, mert nem jo a kapcsolatunk. Anno, en jeloltem be. Lehet ezt jova tenni?

Figyelt kérdés

Ezek a hirtelen dontesek sajmos jellemzok rám. Pàr napra ra ujra bejoltem, de mar nem fogadta. Hosszu tortenet nagy korkulonbseg es ki tudja. Sok ujrakezdes volt,de valojaban semmi jot nem jelent kozottunk a testveriseg.

O is,en is cipeljuk a regi serelmeket.

O es a lanya is verig sertettek, hogy semmirekello ember vagyok. Mindig volt munkahelyem csak a depressziobol nem tudok kilabalni ezer ev ota. Hiaba szedek gyogyszert.

Amit megbocsajtottam, az ujra es ujra elojon bennem. Van olyan,hogy nem tudunk megbocsajtani? Vagy attol van,hogy magamnak nem tudok? Azt, hogy lehet "csinalni"?



2018. júl. 11. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Képzelem, az élet egyéb terein miként vállalod a felelősséget a tetteidért
2018. júl. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretnél ? Te vagy életed irányítója ! Ha újra ismeretségben akarsz lenni valakivel üzenetet is írhatsz neki,szóban is beszélhetsz vele stb.A depresszióra annyit tudok mondani,hogy lehet változtatni kellene a gyógyszeren.Lehet,hogy már hozzászokott a szervezeted.
2018. júl. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Valahogy nem csodálom, hogy szóba sem akarnak veled állni, te gondolom ma született bárány vagy... ja, nem, nyilván folyamatosan a depresszióddal nyúztad őket, nekik meg elegük lett.
2018. júl. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2 valaszolo koszonom a gyors valaszt.


A rosszindulatuak jobb ha nem irnak semmit. Vadidegen ne itelkezzen a masik felett

2018. júl. 11. 15:21
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogy lehetnek ilyen bunko emberkek. Mit is vartam ezen a helyen?!
2018. júl. 11. 15:25
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
Sajnálom, hogy őszinte voltam, többet nem fordul elő. Azt hittem, hogy erre van szükséged. Micsoda naiv vagyok.
2018. júl. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Sajnos ki kell mondani az állando depis vagyok a golf áramlat is hibás mindenért csak én nem full negativ egyedeket a saját rokonsága is kiveti mert nincs szüksége hosszutávon érzelmi energia vámpirokra akik leszivják lelkileg v épp anyagilag,irom ugy h voltam a cipődben a válásom után, de gyogyszer nélkül kijöttem,mert kiakartam első sorban a gyerekemért másod sorban önmagamért,amig mindenki rossz a szemedben és te nem akarsz változni,nem fog változni semmi..

36N

2018. júl. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha rossz a viszonyotok, minek akartál újra kapcsolatba lépni vele? Felejtsd el ezt az embert, nincs helye az életedben.
2018. júl. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28%

Bocs, hogy őszinte voltam... ne haragudj, igazad van, ŐK a parasztok, amiért nem sajnálgattak tovább.


:D

2018. júl. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!