Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy segítsek a húgomon?...

Hogy segítsek a húgomon? (pasi-ügy)

Figyelt kérdés

A tesóm 19 éves és már 2 év van barátja. Az elmúlt félévben észrevettem rajta, hogy szörnyen néz ki (legalább 5 kiló van rajta, nem sminkel, állandóan pattanásos) és állandóan ideges. Ez egyrészt betudható az érettséginek, de inkább a barátja készíti ki. A hétből minimum négy napot a barátjánál van, szinte lehetetlenség a tesómmal kettesben lenni, mert a barátja mindig ott van a nyakában (nemcsak nekem, anyáéknak sem, sőt, semmilyen barátnőjével sem mozdult ki). Ha netalántán mégiscsak hazajönne segíteni (nagyritkán, egyedül, úgy, hogy elvileg itthon lakik), csak a Viber meg a Messenger hangját hallom. Ilyenkor mindig sóhajtozik vagy forgatja a szemét és megy a telefonjához. Az érettségi időszakban mindig éjjel és hajnalban tanult, ami miatt alvászavarai lettek, felébred éjjel és elmondása szerint szúr a mellkasa.


Nem avatkoznék bele, nem vagyok egy féltékeny csa, aki irigy, mert neki nincs kapcsolata, de látom rajta, hogy nem boldog.


2018. júl. 21. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Lehet h a pasi tulságosan kisajátitó ellenőrizgető?
2018. júl. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%

Segíts a húgodnak, ahogy csak tudsz

Ennek a kapcsolatnak előbb vagy utóbb vége lesz, én a helyedben nem várnám meg, hogy a húgom a második gyereke után szedje össze magát és hagyja ott a csávót

Nehéz vele kettesben beszélni, de mondd meg neki, hogy baj van, beszélnetek kell négyszemközt

Ne hagyd, hogy egy szar kapcsolatban szenvedjen, csak mert nincs energiája továbblépni

2018. júl. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
A pasi 100% hogy ellenőrizgeti és kisajátítja... valahogyan próbáljatok meg segíteni neki, vagy teljesen tönkremegy.
2018. júl. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen lila ködös ember, akkor csak a saját kárán fogja észrevenni, hogy rossz kapcsolatban él. Jobb esetben még azelőtt, hogy lenne legalább 2-3 gyerek.
2018. okt. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!