Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit kéna tennem, ha úgy...

Mit kéna tennem, ha úgy érzem, hogy a bátyám hanyagol? Még most leszögezném, hogy nem féltékeny vagyok! Van barátnője és 25 éves, és tudom, hogy ilyenkor a szerelem a legfontosabb számukra.

Figyelt kérdés
Én tényleg örúlök nekik, passzolnak is és a lánnyal nagyon jóban vagyunk.Ha ő is velünk van tesóm kedves velem de ha nincs akkor olyan rideg. Lehet hogy nekem sem kéne ennyire pedáloznom nála, sőt inkabb legyek vele én is olyan? Köszönöm előre is a válaszokat!

2018. júl. 22. 20:58
 1/4 piroska és a farkas ***** válasza:
90%
Nézd, ha van bunkó énje, nyilván nem azt mutatja a barátnôje felé, vszinûleg a kedves hangnem is inkább miatta van, mint miattad. Egyébként mikor nekem udvarolt a férjem, nem csináltunk hármasban programot öcsémmel...és a megfogalmazásod is érdeles ezzel, h" ha ô is velünk van". Nem. " Ha Te is velük vagy". ITT ôk ketten alkotnak egy párt.
2018. júl. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt teheted, hogy a saját közérzetedet nem teszed FÜGGŐvé attól, hogy mit csinál a tesód!

Ha a szellemi autonómiát eléred, akkor elfogadod, tudomásul veszed, stb.


Engem is hanyagol a felnőtt húgom, mert messze költöztek, de nem kattogok rajta. Amikor keres, örülök neki, néha én is keresem, de nem pusholom magamat rá.

2018. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%

Kicsit mintha rá akarnál akaszkodni. Úgy jön le az írásodból.

Van párja, saját élete, ez szerepel az első helyen, ez így természetes. Ilyenkor a testvérek, barátok kissé háttérbe szorulnak. Ettől még ugyanúgy a testvére maradsz, de a szabadidejét természetes, hogy a szerelmével akarja tölteni. Ne lógj rajtuk, mert nem csoda, ha akkor nem kedves.

2018. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hanyagold te is egy kicsit. Ne érezhesse úgy, hogy "ráakaszkodsz".
2018. júl. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!