Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Erőszakoskodik velem a mostoha...

Erőszakoskodik velem a mostohatesóm, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Édesanyámnak olyan komoly lett a kapcsolata a barátjával hogy vettek közösen egy házat. Nehezen de megszoktam őt (a férfit). Viszont a férfinek van egy fia, aki aki nálam 1 évvel idősebb. Nagyon bunkó volt velem. Viszont tegnap este átjött a szobámba. Eloszor azt hittem hogy azért jött, mert rájött hogy nincs értelme hogy utáljon engem, mivel nem csináltam semmit ellene. De nem.. Bejött hogy “miújság cica? Van keved játszani?” hát erre nem mondtam semmit. Csak tovább telefonoztam mintha meg se hallottam volna. Ez után leült mellém az ágyra és elkezdte a combomat simogatni. Aztán egyre feljebb ment a keze. Mondtam neki hogy hagyja abba, de nem hallgatott rám. Ez után pofán vágtam. Na itt kezdődött csak igazán a baj. Lefogta mindkét kezem, mondván hogy ezt nem kellett volna drágám, aztán megcsókolt.. Mivel megse tudtam mozdulni, nem találtam más megoldást, ezért viszonoztam a csókot, hátha úgy gondolná hogy benne vagyok a dologban, és talán engedne a szorításon. Még egy még egy kis ideig játszottam magam, amikor már teljesen elengedett. Nem tudom hogyan, de valahogy én lettem felül szóval, úgy voltam vele most vagy soha. Gyorsan kiugrottam az ágyból, természetesen ő is jött utánam. Mivel nem tudtam hova bújhatnék el, bezárkoztam a fürdőbe. Kb. Még 1 óráig az ajtóba volt, azt beszélve hogy menjek ki hozzá, meg hogy tudja hogy en is akarom. Meg ha kinyitnám az ajtót, semmi baj nem történne, nem bántana. Mert hogy ő csak leakar velem feküdni, és hogy ez neki és nekem is jó lenne. Ezután egy ideig még beszélt, majd elment azzal a kijelentéssel hogy “Pff.. r|b@nc” Utána még egy fél óráig ott maradtam. Másnap reggel úgy csinált mintha semmi sem történt volna. És hirtelen tök kedves lett. Úgy beszélget velem mintha a tesója lennék. A szüleim előtt persze.


Tudom, az lenne a helyes ha szólnék anyának, de nem akarom hogy tudjon róla. Van elég baja így is. Nem sokára műteni fogják, mindig beteg. Így is mindig járnak dolgozni, csak azért hogy nekünk jobb legyen. Viszont így nem tudom mit kéne csinalnom.. Holnap megint mennek dolgozni.. És ismét egyedül leszünk otthon.. Gondolkoztam hogy elmennék az egyik barátnőmhöz, de ott se maradhatok örökké. Szerintetek mit kéne tennem?



2018. júl. 29. 22:59
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
16/l
2018. júl. 29. 23:01
 2/28 anonim ***** válasza:
99%
Ha ez nem kamu,szépen ki kell nyitnod a szádat időben..
2018. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ne olvass több Mr. Grey szarságot, és feküdj le időben aludni! :)
2018. júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Szólj édesanyádnak és a srác apjának is.

Ne maradj kettesben vele, menj át a barátnődhöz.

2018. júl. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
94%
Ahogy a négyes írja
2018. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Skorpió87 ***** válasza:
98%

Ha Anyudnak nem is szólsz, akkor a mostohatesód apjának! Nem biztos, hogy később nem próbálkozik. Én kinézek belőle minden aljasságot...


Legfeljebb, csukd be magadra az ajtót, ne legyél vele egyedül!


Jó tanács, és szerintem fogadd meg!


Ha nem szólsz, akkor falazol a gy*kérnek, menjen a levesbe!

2018. júl. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
100%
7es likeolom
2018. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
98%
Ha anyukádnak nem akarsz szólni, legalább a srác apjával beszélj! Ha nem oldja meg a helyzetet (nem beszél a fiával komolyan), muszáj lesz anyukádnak is szólni.
2018. júl. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem engedj neki és harapj rá a fszára :D Garantáltan nem nyúl többet hozzád :D
2018. júl. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sajnállak

mindneképpn szólj a srac apjának ,mert nem fog itt leálni

2018. júl. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!