Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvérem mindig használja,...

Testvérem mindig használja, megeszi, megissza a dolgaimat az engedélyem nélkül. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Esetleg milyen ötlet lenne inni az ő üditőjéből és visszatölteni vízzel?
2018. júl. 30. 17:06
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ma reggel például sütit vettem magamnak és annak a nagy részét megette délutánra. És egyáltalán nem érzi bajnak ezt, de én hozzá nem nyúlhatok a cuccaihoz...
2018. júl. 30. 17:23
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Lesd el a módszereit!
2018. júl. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Rúgd tökön.
2018. júl. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
Hány évesek vagytok, miből veszed magadnak, ő mért nem vesz magának, a szüleitek mért nem vesznek mindkettőtöknek vagy akár te mért nem veszel neki? Ne bosszút álljál meg kiszúrj vele, hanem álljatok szóba egymással. Testvérek vagytok vagy mi.
2018. júl. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%
Simán edd meg az övét, ha nem tetszik neki, verd meg. Tegyél egy csalipiát oda, amiben hashajtó van.
2018. júl. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Én ezek után vennék magamnak valami finom sütit, vagy csinálnék valami finomnak tűnő szendvicset, aztán erős paprikát rejtenék el benne és beraknám a hűtőbe. Az itókái száját is bekenném paprikával. Vagy még olyan jutott eszembe, hogy pl. vennék egy csomag oreot, kikaparnám a belsejüket és fogkrémet töltenék belé.

A teába cukor helyett sót raknék.

Szerintem egy idő után abbahagyná a dolgaid lopkodását.

2018. júl. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Metionin ***** válasza:
80%
Használd, edd meg és idd meg te is az ő dolgait. Talán rájön hogy nem túl jó érzés amikor a félretett süti egyszer csak eltűnt. Ha balhézik, közöld vele hogy amíg ő megeszi a tiédet, te is az övét.
2018. júl. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 acelsziv ***** válasza:
69%
Nyomd tele a kajáját hashajtóval.
2018. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%
Ezt akartam írni én is, tegyél bele hashajtót:)
2018. júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%
Úr isten, komolyan ez egy ilyen ország, ahol ennyi gonosz ember él, és még büszkék is magukra? Szemet szemért, fogat fogért? Kétezer éve nem fejlődött az emberiség?
2018. júl. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!