Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Féltékeny vagyok a nővéremre....

Féltékeny vagyok a nővéremre. Ezen hogy tudnék változtatni?

Figyelt kérdés

Nem szeretek féltékenykedni, de ahj...

Ő 157cm, alacsonyabb nálam. És ugye a legtöbb fiú az ilyen alacsony lányokat szereti

Meg ő neki sokkal nagyobbak a mellei mint nekem

(múltkor mikor strandon voltunk, megjegyezte hogy milyen kicsik az enyémek az övéhez képest (mindezt nevetve!)... hát de jó, ha nem mondja nem veszem észre...)

És még sorolhatnám, de ezek azok amik miatt a legjobban féltékeny vagyok rá

Hogyan változtassak ezen? Olyan rossz ezt érezni a testvéremmel kapcsolatban...



2018. aug. 13. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

"Hogyan tudnék ezen változtatni?"


Úgy, hogy nem féltékenykedsz. Pont.

2018. aug. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Mondd el neki, hogy milyen rosszul esnek neked az ilyen megjegyzései, és kérd meg, hogy ne csinálja.
2018. aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
90%
Hány évesek vagytok?
2018. aug. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Ott a pont. Hány évesek vagytok?

Egyébként minden srácnak más az ízlése. Nekem nem jönnek be az alacsony lányok, se a nagy mellek.

2018. aug. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Talán nem cukkolásból jegyezte meg hogy kicsi a melled. Nekem nagy van, de bármit megadnék hogy kicsi legyen. Eltart egy darabig mire meglesz a pénz a plasztikai sebészre, hogy kisebbet csináltassak :(
2018. aug. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%

Magadat kell elfogadnod, ez a titok. Ha elégedett és boldog vagy 165 centisen és átlagos mellekkel, akkor nem fog zavarni, hogy más 150 centi meg dupladés kosarat hord.

Hidd el, egy igazi férfi nem csak azt nézi, hogy hány centi egy nő. Ha csak az alacsony csajok jönnének be a srácoknak, akkor igen sok leány hoppon maradna.

Sőt, bár valóban impozáns a hímek számára a nagy cici, de közepessel vagy kicsivel is ugyanúgy lehet hódítani.

Nem csak az lehet jó nő, akit megáldott az ég "cuki" alacsonysággal meg nagy bögyökkel, sőt. :D

Van, aki gigacicikkel sem talál az életben normális pasit, meg van, aki picikkel is mágnesként vonzza a férfiakat. Kisugárzás kérdése, meg persze a megfelelő módszereké.

Ha ápolt, csinos, igényes a külsőd, és elég lenyűgöző a személyiséged, akkor akármekkora ciciket képes leszel legyőzni. :D

Szóval hajrá. Magadra koncentrálj, ne másokra.

2018. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!