Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testvérem féltékeny mert...

A testvérem féltékeny mert van barátom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

7hónapja jöttem össze a barátommal, akkor kezdődtek a bajok. 21 éves vagyok, ez az első kapcsolatom, a nővérem 23 éves, ketten vagyunk testvérek. Több kapcsolata is volt, közöttük egy komoly is ami 2 évig tartott.

A probléma az hogy előtte nem beszélhetek a baratomról mert félbe szakít és ideges lesz. De már ott tartunk hogy nem is akar egy légtérben tartózkodni ha a barátommal vagyok. Sokszor jött már hozzánk, de ő ilyenkor egy két szót szól hozzám és elvonul, vagy direkt programot szervez hogy ne legyen itthon. Ha mondom hogy a barátomnál töltöm a hétvégét akkor megint bunkón kezd viselkedni. Már félek a családi összejövetelektől, mert teljesen levegőnek néz ha együtt vagyunk vagy ha beszél rólam az a célja hogy beégessen.Többször leültem már vele erről beszélni, (a szüleim is) de nem változott semmi. Van ötletetek hogy mit tehetnék hogy elfogadja a helyzetet? Én nagyon szeretem a nővéremet, de nagyon megbánt ezzel...

Köszönöm mindenkinek a választ előre is



2018. aug. 17. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Lehet ismeri a barátodat régebbről, és tud róla valami durvát, amit nem akar elmondani, vagy neki is tetszik a barátod, féltékeny.

Ha próbáltatok vele erről beszélni és nem mond semmit, akkor hagyjátok rá. Majd elmondja.

2018. aug. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Osztozz meg testvériesen a nővéreddel a barátodon!
2018. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Érdekes. A leírásod alapján én nem arra gondolnék, hogy az a baja, neked van, neki nincs, hanem, hogy tetszik neki a párod, esetleg beleszeretett.
2018. aug. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem neki is bejön a barátod. Elég nagy szarban vagytok így.
2018. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Vagy dugnak a baratoddal a hatad mogott
2018. aug. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem dobd ki a pasit, mert amúgy is szakítanátok valószínűleg és akkor megoldódna a probléma.
2018. aug. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem ez akkor volt,amikor szakitottunk a baratommal es egyszeruen fajt latni,hogy milyen jol megvannak mellettem.akkor nem igazan szerettem veluk semerre se jarkalni vagy lenni.aztan egy kis ido elmult.
2018. aug. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, van valami változás? Tudtatok beszélni?
2018. aug. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, most hétvégén volt egy kis családi összejövetelünk.A Velencei tónál töltöttünk pár napot, úgy tűnt most jól kijöttek. Biztos hogy nem ismeri régebbről, és nem hiszem hogy bejön neki. Szerintem csak zavarja hogy ő most egyedül van... amit meg is tudok érteni valamilyen szinten.
2018. aug. 21. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!