Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek hülyeség, hogy ez...

Szerintetek hülyeség, hogy ez ennyire fáj nekem?

Figyelt kérdés

A testvérem külföldre ment, nem is tervezi, hogy hazajön.

Jó ideje nem tartjuk sajnos a kapcsolatot, legutóbb én írtam neki, amire nem válaszolt. Egy ideje sem kerestem, de ennek megvolt az oka.

Külön nőttünk fel, de volt egy időszak, mikor sokat voltunk együtt, és nagyon sok közös van bennünk, koncertekre jártunk, jókat beszélgettünk. Én gyerekkoromban is nagyon hiányoltam őt, most is nagyon hiányzik és szeretem, de valószínűleg ez soha nem is volt kölcsönös.

Annyit nem tett meg, hogy írjon nekem, nem szólt, nem búcsúzott el, nekem ez iszonyatosan fáj. Értem én, hogy tényleg rég beszéltünk, de mégis a testvére vagyok, azt hittem talán ennyit jelentek. Facebookon tudtam meg azt is, hogy elment, ott olvasom azt is, hogy a számára fontos emberektől elbúcsúzott.

Világos, értem, hogy én nem vagyok az, de ettől függetlenül nagyon rosszul érzem magam. Soha semmit nem vétettem ellene, mindig nagyon szerettem őt. Elhagyva és elárulva érzem magam.

Ti hogy ereznetek magatokat?



2018. aug. 30. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Tehát leszarod (én sem kerestem), aztán elvárod, hogy írjon neked? :D


Szép... hagyjátok egymást békén.

2018. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

A testvéred a saját életét élni, ez a normális.


Ez az elárulva hülyeség nem is tudom, hogyan jutott eszedbe. Tudomásul veszed, hogy ez a helyzet és kész.

2018. aug. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!