Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem szeretném tartani vele a...

Nem szeretném tartani vele a kapcsolatot, de nem akarom megmondani neki, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy féltestvérem, aki nem lakik velünk és idősebb mint én. Neten csomószor beszélgetünk kb minden nap, de én azt szeretném, hogy megszűnjön a kapcsolat. A szüleim sem nagyon preferálják, hogy beszélgetek vele, és egyszerűen úgy érzem, hogy nem szeretnék vele beszélgetni. Mit csináljak? Hogyan éreztessem vele?

#féltestvér #nemszeretném
2018. szept. 2. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Mi az hogy a szüleid se nagyon preferálják?????

És mért nem akarsz vele beszélni?

2018. szept. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Mond meg neki simán úgy ahogy itt leírtad.Egyszerűbb mint éreztetni vele, meg ,,játszadozni".Ennyivel megtisztelheted, hogy őszinte vagy hozzá.

Viszont szép apukád lehet ha a saját gyerekével való beszélgetést nem preferálja..mert ugye nem csak te vagy a gyereke hanem a másik is.

2018. szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem mondd meg neki nyíltan, különben arra gondol, hogy csak szüleidnek megfelelésből nem keresed.

“Figyelj az a helyzet, hogy nekem nincs kedvem tartani veled a féltestvéri kapcsolatot.”

2018. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Biztos hogy ezt te is akarod és nem csak a szüleid nyomása miatt?
2018. szept. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

"Neten csomószor beszélgetünk kb minden nap, de én azt szeretném, hogy megszűnjön a kapcsolat."


Akkor egyre kevesebbszer reagálj arra, amit ír és kész.

2018. szept. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Volt meg regebben egy kisebb vagy inkabb nagyobb balhe a csaladban. Nem szeretnem reszletezni. A lenyeg, hogy nem tiltjak meg egyaltalan, hogy beszeljek vele, csak nem biznak mar benne es az o csaladjaban.
2018. szept. 13. 21:06
 7/7 A kérdező kommentje:
Es igen, ezt nem a szuleim dontottek el. En dontottem el. Ki is jelentettem nekik, es mondtak, hogy nem kertek ilyenre soha, de ez a sajat dontesem. Egyebkent mar nagyjabol megoldodott a helyzetem.
2018. szept. 13. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!