Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hianyzik a tesom, vagy ez mi...

Hianyzik a tesom, vagy ez mi miatt lehet?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell rolam, h depresszios vagyok. Van egy hugom, akivel kiskorunk ota rossz a viszonyunk. az elso par evben en voltam ra feltekeny es en utaltam es bantottam ot, ez viszont olyan 10 eves korunk kornyeken megfordult es o utalt meg engem es o bantott. Egy evvel fiatalabb nalam, sokaig egy osztalyba, kesobb egy suliba jartunk. Na most anyukank szemelyisegzavaros, ez ranyomta az egesz kapcsolarunkra a belyeget, utalag vegignezve o uszitott minket egymas ellen. Valojaban szerintem szeret, mert sokszor megmutatta, de alapvetoen elviselhetetlen a hangulatingadozasai es a folyamatos kritizalasa miatt. Az utobbi evekbe mar mindketten szorongtunk egymas tarsasagaba, szoval ez csak rontott a helyzeten. 2 eve alig beszelunk es 1 honapja miota elkoltoztem otthonrol nem is lattam es nem is beszeltem vele. Itt jonnek a gondok. Ma azt almodtam, h meghalt a kezemben es ma egesz nap a siras kerulgetett. Mitol lehet ez? Meglehetne ezt a kapcsolatot vhogy javitani? Egyaltalan erdemes lenne? Az a baj, h szinte alig jsmerem, raadasul amit tudok rola is csak az a sok rossz dolog amit anyam mondott rola nekem es ezaltal kialakitva egy negativ kepet rola bennem. De pl mikor suliba verekedtem akkor sirt miattam, de altalaban csak idegesitonek tart es elkuld, max akkor keres, ha kell vmi. Ha anyam nem volt ott akkor harman apammal elvoltunk, de erosen erzodik a hatasa mindannyiunkra es az egymassal valo viszonyunkra.

2018. szept. 23. 21:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja igen, amit nem szerettem benne, h folyamatosan kritizal ezt mind anyamtol leste el.
2018. szept. 23. 21:29
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg megjavítani a kapcsolatot, megéri, hidd el. Nagyon nagy kincs egy testvér. És persze senki se tökéletes, de akkor is. Hívd fel, hogy hogy van, és meséld el neki, hogy aggódtál érte, mert ilyen rosszat álmodtál róla.
2018. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
A legtöbb szülő nyakig benne van a tesvér viszályokban..
2018. szept. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszonom a tanacsokat. utolso: sajnos ebbe egyet kell, h ertsek veled.
2018. szept. 23. 22:47
 5/6 anonim válasza:
100%
Beszélj vele ez a legtisztább
2018. szept. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel mindenképp. Kérdezd meg tőle hogy hogy van, minden rendben van-e. Furcsának fog tartani, de meséld el neki az álmodat. Ha javítani szeretnél a kapcsolatotokon, akkor hetente hívd fel. Egy idő után ő is keresni fog.
2018. szept. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!