Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Fiú lány testvérpár esetén...

Fiú lány testvérpár esetén mit kellene éreznem nekem, mint barátnő?

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy huga.

Eddig nem is zavarna.

De vajon miért csinálhatja a barátom hogy vele oldja meg az ötleteim?


Példák

Feljött a téma, hogy lehet lenne kutyánk (eladásra tudok fajtisztákat),(nem élünk még együtt, a huga is külön lakik), erre kitalálja ha lesz kuryánk élhetne a hugánál (aki tenyésztő), meglenne mindene, ő a kereskedelmi részét megoldaná. (Hol lenne ebből nekem profitom?)

Vagy kitaláltam hogy majd ha szabin leszünk, mehetnénk enni valahova, hogy ne otthon ezzel menjen az idő, erre másnap irja hogy a hugával megy beül egy kínaiba enni.

Másik napon meg arrol ir hogy a hugával utaznak másik városba ügyintézni



Igazábol nem is tudom mit érzek, talán féltékenység, de nekem már lassan ugy tűnik mintha folyamatosan velünk lenne mindig témába hozza akármilyen ötletem van, én már ugy unom ezt.


Ha felhoznám témába, még tetszene is neki hogy a hugára vagyok "féltékeny", igy nem hozom fel direkt.



De minden olyan sráccal akinek lánytestvére van, ez igy működik, hogy jofornán olyan mintha egy fiuval és lánnyal is járna egyszerre?

Barátom azt várja tőlem hogy majd a huga lesz a nagy barátnőm, mert szerinte nagyban hasonlitunk (kedves, szép, laza, bulis).ez is mi, hogy a hugával, a hugához hasonlitgat??


Hogyan kezeljem ezt az egészet magamban?

Már borsozik a hátam attol mikor elkezdi mit akar hova mennek a hugával.


2018. okt. 3. 08:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
87%

Nem érdekel, ha bárki lepontoz, DE: nem tudom mióta vagytok együtt, de igazából lényegtelen is. Ha van párom, és együtt vagyok vele, az azért is van, mert meg tudom beszélni vele a dolgokat. Nem pedig "nem hozom fel direkt a témát, ami engem kib*aszottul zavar".

Kutyából meg ne profitálni akarj basszus. Van így is elég rossz körülmények között tartott, szaporított kutya. Ha kutyát akarsz/akartok, az nagyon jó, mert a kutya elképesztő szeretetet tud adni, de azt KAPNIA is kell. Nem szaporítani, hanem szeretni és gondoskodni róla.

Egyébként szerintem tök normális dolog, hogy az ember azt akarja, hogy a párja legyen jó kapcsolatban a családtagjaival, főleg hogyha hozzá is közel állnak. Szóval ha nem tudtok ilyen apróságot megbeszélni, akkor bocsi, de se kutya, se párkapcsolat nem való nektek.

2018. okt. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nincs ilyen szoros kapcsolatom a húgommal. Beszéld meg vele, de ne úgy hogy féltékenykedsz, hanem mondjuk: figyelj én ezt a programot kettőnknek találtam ki, mert szeretném ha TE és ÉN ketten mennénk, stb... Ha nem akarod megbeszélni vele, engedd el az egész kapcsolatot. Próbálj meg kijönni a tesójával, boldoggá tennéd vele. Ne önzőzz, mert megmérgezi az egészet! 26/F
2018. okt. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 A kérdező kommentje:

Ezért sem akarok vele beszélni rola hogy ne mérgezzem a kapcsolatunkat, igy is teljesen elég már nekem a hugi témábol.

Kutyánk igy nem is lesz, az csak példa volt arra hogy akármikor ötletelek mindig a hugágoz köt valamit.

Önzőzni sem akarok ezért nem kérem meg arra sem, hogy nekem ne a hugárol beszéljen, nem érdekel ha kínaiznak, inkább ne mondja.


Magamban próbálnám helyre tenni.

Tegnap ahogy irta hogy kinaiba mennek (miután en mondtam neki hogy szeretnék vele enni valahol, erre elmegy a hugával), szoval igy tegnap nem is irtam már neki semmit.

2018. okt. 3. 09:13
 4/76 A kérdező kommentje:
Ugy is azt magyarázná csak a huga és ne képzeljek bele semmit onnanstol meg tetszene is az egojának hogy a hugára féltékenykedem. Én ezt nem vállalom be.
2018. okt. 3. 09:16
 5/76 anonim ***** válasza:
74%

Mi a kérdés? Te is tudod, hogy féltékeny vagy.

Miért baj, ha elmegy a húgával enni? Jobb lenne, ha haverokkal menne vagy esetleg lány barátokkal? Akkor meg az lenne a bajod. Szerintem eleve negatívan állsz a húgához. Nem is próbálod megszeretni. Ő a húga, nem egy lánybarát, akitől esetleg félteni kéne. Egyébként meg születésük óta ismerik egymást, ti meg nyilván nem annyi ideje, nem szűnik meg miattad a szoros kapcsolatuk.

2018. okt. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
42%
Úgy kirúgnám mint a sicc,de előtte elmondanám hogy ha ennyire életképtelen hogy a húga nélkül semmit nem tud csinálni,költözzön vele össze,és alapítson vele családot.A huginak is tetszik ez,örül magában mennyire ragaszkodik hozzá a bátyó,ki tudja neki is mi forog a fejében,lehet benne is van féltékenység ha van vmi barátnő a határon.Menekülj szerintem.Csoda hogy szex közben nincs ott a hugi.
2018. okt. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 A kérdező kommentje:

Nem az a baj hogy elmegy vele hanem azt csinalja vele amit én akartam a barátommal.


Ha én szeretnék valamit (enni, kirándulni, kutyát, macskát, fagyizni, montewerest mászni, akármi), akkor fogja magát és elmegy a hugával.

Nekem ez a bajom.

Es ezen kivul is, őt hozza témába.


Ma szabin van a barátom. Kíváncsi vagyok hányszor fogja szóba hozni.

Ötletet nem is irok neki hogy mit szeretnék mert fogja a hugát és elviszi akkor

2018. okt. 3. 09:41
 8/76 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, szerintem nem minden fiú-lány testvérpár van így (bevallom, amikor olvastam, azt hittem először, ikrek, mert nálunk a rokonságban van, na azok ilyenek, fiú-lány ikrek).

A családok legtöbbjében kb. fiú-lány tesó leszarja egymást nagy ívben (úgy értem, mindkettő éli az életét, aztán vagy szeretik egymást, vagy különösebben nem (ez már a szülők sara).

A lényeg, hogy nem, nagyon NEM normális a jelenség, amiről írsz. Szerintem pszichológiai eset, és az a baj, hogy akik így vannak egymással, észre sem veszik, hogy mi a gondja ezzel egy kívülállónak. Amúgy korban közel állnak? (bocs, nem olvastam az egész fórumot vissza, ezért is kérdezem). Nálunk a rokonságban cifrábbak voltak (ez megmaradt felnőtt korig amúgy, ez a nemnormális szintű kötődés). Csaj férjhez ment, terhes lett, és a fiú tesó szorongatta a kezét az ultrahangon, meg ilyenek. Nem az amúgy a baj, hogy kötődnek, csak éppen még be kellene "férni" két embernek, egy férfinek, és egy nőnek "közéjük". (úgy értem, mindkettőjük társának is kellene, hogy legyen "hely").

Mondanám, hogy beszélj vele, de úgysem fogja tudni, hogy mi bajod. Akkor viszont lépjél, mert ha pl. összekötitek az életeteket, akkor is mindig hárman lesztek a házasságban. (láttam ilyet mondom, a családban).

2018. okt. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
88%

És veled nem megy el enni?

Helyetted meg a húgával, vagy akkor megy a húgával, amikor nem veled találkozik, és ti is elmentek valamikor?

2018. okt. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim válasza:
58%
A kisajátítás tipikus esete vagy. Szerintem az beteges hogy féltékeny vagy arra hogy ő jó kapcsolatban van a testvérével. Nekem 3 tesóm van. Sajnos egyikkel sincs szoros kapcsolatom. Az ember a társát megválaszthatja a családtagjait nem. Vagy fogadd el így, vagy kesress olyat akinek nincs testvére és lehetőleg árva. Az a jó ha barátai sincsenek.
2018. okt. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!