Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Úgyhiszem, a testvérem meleg,...

Úgyhiszem, a testvérem meleg, hogy kérdezzek rá? (18+)

Figyelt kérdés
Nem egy hétköznapi kérdéssel állok szemben, ugyanis az elmult napban a testvérem laptopján valahogy odajutottam hogy megnézzem a böngészési előzményeket, mindenre számitottam csak erre nem.. Meleg társkereső oldalak voltak a szemeim előtt. Azt gondoltam hogy csak valami reklám által nyitott weboldal, de biztos akartam lenni benne úgy hogy mélyebbre ástam, megnéztem hogy egy alkalommal volt e ez az előzményekben és sajnos majdhogynem minden elmúlt napban ottvolt a keresések közt.Előzőleg mindig mikor bementem a szobájába furcsa módon viselkedett, hirtelen lehajtotta a laptopot , próbált rejtegetni valamit, én rákérdeztem ugyan hogy mit csinál -csodát várva- de sose mondta el csak hogy mennyek ki , gondoltam hogy csak valamit tanul, és én idegesitem a jelenlétemmel, vagy csak valami titkolt szimpátiával irogat.. Lényeg az,hogy mitévő legyek ? Mondjam el anyámnak és ő kérdezzen valahogy nem tul furakodóan rá PL hogy : "látom hogy mostanába sokszor feszült vagy , és hogy bánt valami, " hasonló szöveggel, vagy én próbáljam meg , amit én kevésbe hiszek jónak ,mert nem fogja komolyan venni, Szépszóval azthiszi hogy ,,baszogatom", mert ő szinte minden nap idegesit engem valamivel (szándékos módon) valamiért úgy gondolom hogy ez annak a jele hogy nem mer megnyilni és nem tudom mi történhet ha nem tudok segiteni rajta

2018. okt. 4. 21:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Hagyjátok békén.
2018. okt. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Hogy akarsz segiteni,nem tudsz belőle erőszakkal heterot csinálni,valószinű okkal titkolja h otthon ne köpjétek le.
2018. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Mit változtatna a kapcsolatotokon, ha meleg lenne? Semmit? Akkor hagyd a fenébe, szerintem ez totál magánügy. Majd elmondja, ha akarja.
2018. okt. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
49%
Ne kérdezd. Neked ebből semmi hátrányod nem származik. Egy irigy sógornővel kevesebb. Maximum mondd neki, hogy te mennyire elfogadó vagy és hogy ha ő bejelentené hogy meleg, neked semmi bajod nem lenne vele.
2018. okt. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%

Hagyd békén. Ha én lennék a te helyedben, es mindenáron támogatni szeretném, casual beszélgetés közben megkérdezném, hogy akkor is szeretne e, ha meleg lennék. És bármit is válaszolna, úgy folytatnám, hogy én biztosan szeretnélek akkor is, ha meleg lennél. Ha nagyon olyan a pillanat, még hozzá tenném, hogy 'és Anya is'. Így támogatva van, de nincs kimondva, hogy tudom, érted? Innentől nem hoznám szoba többé a témát.


Mellesleg ne kutakodj mások előzményeiben.

2018. okt. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
38%
azért egy felesleges angol szót csak be kellet illeszteni , ugye?
2018. okt. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
87%
Anyádékat hagyd ki ebből. Ha csaj vagy, talán elmondja.
2018. okt. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
16%

Azt gondolom, azt kell kihasználnod, hogy "ő szinte minden nap idegesit engem valamivel (szándékos módon)".

Ilyen alkalomkor egyszer hagyd magad! Ne vágj vissza!

Meg fog lepődni.

Vagy, mikor már lezajlottak a csatározások, akkor vesd oda neki, vagy mond a szemébe, hogy én akkor is szeretlek, akármilyen is vagy! Nem tudok rád haragudni, hiszen a testvérem vagy!

2018. okt. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%
Miert nézed meg te másnak az elozmenyeit? Mi közöd van hozzá? Majd elmondja ha el akarja. Bár ha eddig nem mondta, valószínűleg van oka rá.
2018. okt. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
77%

Ne mond senkinek majd ha ő akarja elmondja..maximum hatterbol támogassad én a helyedbe azt tenném

Pl felhoznám a témát hogy ez is ez meleg de összehazasodtak mond h milyen jó hogy lehet már melegházasság,és hogy ők is emberek szerinted megérdemlik

Most csak egy hulye példát mondtam azért valami jobbat találj ki

De én mindenkepp probalnam óvatosan biztatni hogy nem baj,hiszen szégyelli ha nem mondja el.

2018. okt. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!