Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti hogyan tennétek a helyemben?

Ti hogyan tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A testvérm gyerekeiről van szó. Ha ezt megteszem a családom jelen esetben pl anyukám nagyon megbántom. Holott mindenki tudja, hogy baj van. Óvónő is jelezte ezt már bőven és soha senkit semmit nem tett. Folyamatos a veszekedés fizikális bántalmazásokról is szó van ezekről persze a legtöbbet az ott lakók tudnak mesélni. Volt már olyan, hogy a közvetlen környezetnek is jelezték ezt. Ilyenkor mit lehetne tenni ? Más ötletem nincsen Velem is volt, hogy erőszakos


Illetve csak volt a testvérem számomra. Itthon leművelt fizikai agressziót velem szemben... Rendőrséget is kihívtam persze mire kiértek hűlt helye maradt … A legrosszabb az egészben hogy anyu vagy 40x elmondta itt többet nem iszol stb... Erre tegnapi nap tetőzött a dolog, feljött (holott eddig ez tiltott volt) és ennek ellenére anyu itatta borral. Meg is lett az eredménye. Direkt becsuktam a szobaajtót még a kommunikációt is kerülve. Erre a pia után semmivel és senkivel sem törődve beront hozzám. Persze kizavartam volna de ilyeneket leszar. Elvileg csak rá akart gyújtani.


Igazából anyut okolom ez miatt mert ezzel ő teremtette meg a helyzetet a balhéra... Tesóm bezzeg tiltja anyut az unokáitól már vagy fél éve. A helyzet itthon kb 2 hónapja durvult el... Volt hogy egyedül voltunk itthon abból rendezte a balhét, hogy anyut elment a Balatonra barátnőjével és késői busszal jönnek haza. Ebből az lett, hogy az alkarom annyira megtekerte, hogy beduzzadt az alkarom egy


Sajnos valamit tennem kell, mert anyu a fellegekben van ködfolt... Azt hiszi tudja szabályozni.... Szerinte ha napi 1 üveg bort megiszik az semmi (ezt rendszeresen adja is neki)

Rádásul a tegnapi balhé óta anyám szó szerint szemétnek nevezett....


2018. okt. 10. 14:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Gyámügyi névtelen bejelentést kellene tennem. Ha név szerint teszem akkor anyut bántanám meg
2018. okt. 10. 14:08
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Anyuci lelkivilágát teleibe szarnám,mindig a nők engedik h a gyereküket egy ittas verje molesztálja addig se ok kapnak,enyém is engem veretett maga helyett még hergelte is a piás apám,a drogos tesómat szenté avatták,én a ki a belem kidolgoztam azt is elitták,és selejt voltam... Sajnos a női gén ezeket hordozza.
2018. okt. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Anyád is pszichésen beteg, a tesód meg egy alkoholista vadállat. Hogy fajult idáig? Engem nem érdekelne, ha anyámat megbántom, de hát nehogy már ártatlan gyerekek szenvedjék meg a te gyávaságod. Mert az vagy. Gyáva, aki beáldoz pár gyereket azért, hogy az amúgy is roncs családjában ne okozzon több... mit is? Megbántanád? :DDDDDD ne nevettess már ki. Inkább lépj, kérvényezd a felügyeleti jogot, ha már benne vagy a korban, ha meg kiskorú vagy is jelentsd fel, mert azok a gyerekek... hát lehet már most tönkrementek.
2018. okt. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy katyvasz, amit írtál, de mindegy, mivel ráadásul kamu is. Az óvónő a bántalmazást egyenesen a gyamugynek jelentené
2018. okt. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu kiírás. Az óvónő a kislány viselkedésén vette észre, hogy valami nincsen rendben... őt leginkább verbálisan éri mivel csak ezt látja maga körül....
2018. okt. 10. 16:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!