Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szülőként zavarna, ha az új...

Szülőként zavarna, ha az új kistesót a kamasz nem akarná látni se?

Figyelt kérdés
Engem nem zavar, a nagyom már lassan egyetemre megy, a kislányom két hónapja született, de betegség miatt kórhàzban van azóta is. A nagy végre látogathatná, de mindig azt mondja nem ér rá. Engem nem zavar, de a páromat igen. (Csak féltestvérek.) Nem értem mi a baj azzal, ha őt nem érdekli egy kisbaba.
2018. okt. 15. 23:10
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 Metionin ***** válasza:
63%
Nem zavarna. Tisztában lennék vele, hogy nem kötelező a kicsi felől érdeklődnie, gondolom nem ő akarta hogy legyen. Én anno a másik oldalról is így gondoltam, sokáig rettegtem hogy lesz kistesóm. Ha később, már nagykorúan lett volna, biztos hogy nem érdekelt volna, főleg ha már nem is kellett volna egy házban élnem vele. Viszont vannak családok, ahol ez elítélendő, pl. a barátom családja. Előre látom a sértődést ha sógornőmnek egyszer lesz gyereke, én meg tojni fogok rá.
2018. okt. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
18%

Attól függ, mi az oka.

Láttam már olyan féltékenységet, ami gyilkosságig fajult ilyen esetben.


Szóval mindenképp zavarna és meg akarnám érteni a kijelentés mögötti motivációt.

2018. okt. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:
Gyilkossagig? Jaj.
2018. okt. 15. 23:29
 4/62 anonim ***** válasza:
18%
Hát ha érzéketenre nevelted ,gondolom pénzt kap a többi hidegen hagyja,a mai egyetemisták mind ilyeneknemtörödömök,beletojók mindenbe,pénz legyen de a család le van tojva,de hát erre nevelitek oket Anyák..
2018. okt. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy valamennyire zavarna, de az ő döntése, nem az enyém.
2018. okt. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:
Én az apuka vagyok.
2018. okt. 15. 23:48
 7/62 anonim ***** válasza:
83%

Én ugyan nem a szülő vagyok, hanem a "nagytestvér". 18 voltam mikor megszületett a féltesóm, azóta felé sem néztem. És nem, engem nem kényeztettek el, mióta csak lehetőségem van, eljárok dolgozni, hogy magamnak vegyem a cuccaim, és amint tudtam, leléptem otthonról, mert nem akartam gyerekvisítást hallgatni egész nap, így se szeretem a gyerekeket.

Szülőként engem nem zavarna, a kamasz magánügye, a szeretet nem tudod ráerőszakolni.

2018. okt. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
28%
Párod meg eláshatja magát, látszik, hogy csak az érdekli, hogy körbe legyen rajongva a gyereke.
2018. okt. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
42%
Zavarna, hogy a nagyobb gyerkem èrzèketlen ès önző. Nagyon zavarna.
2018. okt. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
69%
Érzéketlen meg önző, nert nem érdekli a féltestvére? Nem ő kérte hogy megszülessen. Hagyjátok már azt a szegény kamaszt, lehet csak nem szereti a gyerekeket. És ha egyáltalán nem érdekli a féltesója, mi van? Kitagadják a családbol?
2018. okt. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!