Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Legénybúcsúra meg szokták...

Legénybúcsúra meg szokták hívni a testvért?

Figyelt kérdés
Az öcsémnek most lesz hétvégén, de engem nem hívott meg a szervező legjobb barát, sem ő. Furcsállom, mert a feleségem fiútestvérei is meghívtak engem az övéikre, a saját testvérem meg pont nem.
2018. okt. 17. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Kérdezz rá, lehet természetesnek veszi, hogy te is ott leszel, de ha nagy köztetek a korkülönbség, akkor talán nem akarja, vagy a baráti köre nem látna szívesen.
2018. okt. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szar a kapcsolat evidens..
2018. okt. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Megszokták. Vagy az van, hogy evidens hogy ott leszel, előtted beszéltek a helyszínről, időröl, vagy pedig az van hogy valami gebasz van a kapcsolatotokban (ha nem is tudsz róla), és nem akarják hogy ott légy.
2018. okt. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Ilyenkor közeli barátok piálnak, prostiznak, ide nem való tesó.
2018. okt. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

"piálnak, prostiznak"

Az oszt igen. :D Remélem ebbe a vőlegény nem tartozik bele.

2018. okt. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

Meg minden képpen.


Nöként fiu testvßerem van, és a sógornömmel nagyon jó kapcsolatom volt és nem hívott meg.


Na én meghívtam öt az én leánybúcsumra és voltak olyan kedvesek a barátnöim, hogy a sógornöm orra alá dörzsölték jó erösen, hogy ö nem hívott meg engem.

2018. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Hiába pontoztátok le a prostizós választ, bizony ez lehet a dolog mögött!
2018. okt. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen utolsó, ez is lehet mögötte, de csak ismeri a testvérét annyira hogy megcsalná e a jövendőbeli feleségét.
2018. okt. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
Vagy simán csak annyi, hogy meghívtak egy vetkőzős csajt, és nem akarja a vőlegény, hogy a testvére azt lássa, hogy taperolja a csajt. Bár valószínű, hogy a testévre előtt nem is tudná ennyire elengedni magát a vőlegény, és pont, mert szeretné jól érezni magát, szeretne lazítani, akár taperolással is, pont emiatt nem hívta meg a kérdezőt.
2018. okt. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nincs rossz viszony. Nem evidens hogy ott leszek, mivel nem szólt senki a mai napig és holnap tartják! Viszont most szólt egy másik barát is, hogy őt sem hívták meg mert nem is ismeri azt aki szervezi (2 baráti társaság van akik nem ismerik egymást - egy fővárosi munkahelyi baráti kör akik szervezik a bulit, meg egy gyerekkori, szülőhelyi).
2018. okt. 18. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!