Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Idegesítenek a kistesóim, mit...

Idegesítenek a kistesóim, mit csináljak? Otthon se értik meg, hogy nem csak körölöttük forog a világ?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, rengegeg ideig egyke voltam, aztán anya újraházasodott és ikeröcséim lettek. Most 4 évesek és folyamatosan b*sztatnak, azt akarják hogy játszak velük, hogy undorító dolgokkal szórakozzak mint a műtakony, meg ilyenek. Azt megteszem, ha bírom, hogy ideg-óráig vigyázok rájuk, elmegyek értük oviba, na de az életem nehogy már körölöttük forogjon. Nekem tanulnom kell, vannak barátaim saját életem. A mostoha apám meg még forszírozza is az ikreket, hogy nyúzzanak engem. Kész rémálom. Szeretem őket, de napi 24ben rohadt idegesítő tud lenni 2db visító 4 éves.

2018. okt. 30. 11:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/112 anonim ***** válasza:
83%
És már megint egy anyuka aki a gyereke nyakára szül, nem magának...
2018. okt. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/112 A kérdező kommentje:

Idegesít az is, hogy minden betegséget hazahoznak, aztán faszán elkapom.

Múltkor is ők már kigyógyultak én meg faszán hánytam egész hajnalban, de anyát még akkor is csak az érdekelte, hogy jajj az öcséid rendben legyenek.

2018. okt. 30. 11:58
 3/112 anonim ***** válasza:
15%
"Nekem tanulnom kell" - Tanulni máshol is tudsz, pl. a suli könyvtárában is ott maradhatsz, vagy másik könyvtárba is beülhetsz.
2018. okt. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/112 anonim ***** válasza:
60%
Apudhoz költözni nwm tudsz?
2018. okt. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/112 anonim ***** válasza:
15%

Fú, szemét anya, hogy olyasmit akar, hogy a nagyobbik és kisebbek között normális testvéri viszony legyen! Azta! És még azért is aggódni mer, hogy a kicsi szervezet, ami KÖZTUDOTTAN sokkal hamarabb ki szárad, nehogy összeomoljon a betegség miatt! De durva! Köpjük le mi is!


Á, hagyjuk. Ismét egy szánalmasan önimádó tini.

2018. okt. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/112 anonim ***** válasza:
85%
Zárkózz be a szobádba éy fülhallgatón halgass zenét hogy ne halld őket. Problem solved
2018. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/112 anonim ***** válasza:
21%

“faszán elkapom.”

“faszán hánytam”


Beszélj már normálisan. Ha otthon is ilyen szavakat használsz, akkor kétlem, hogy akár 10 percig is azt akarja bárki, hogy együtt legyél a tesóiddal.

2018. okt. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/112 anonim ***** válasza:
79%
Jajj NE! A gyerekközépontú vérmamik, akiknek fáj, hogy egy tini nem gyereket akar pesztrálni, rögtön betalálták ezt a kérdést!
2018. okt. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/112 anonim ***** válasza:
79%
Zárkózz be (legalább amig tanulsz) vagy menj el. Azt irtad, vannak barátaid is. Azt gondolnám, egy 16 évesnek már van annyi esze, hogy feltalálja magát.
2018. okt. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/112 A kérdező kommentje:

A könyvtárban ÉN nem bírok tanulni, nekem ahhoz magány kell és síri csend. Az csak otthon volt meg eddig, amîg nem születtek meg a tesóim.

Apumhoz tudnèk, de nem lakik túl közel, 2 órára.


Igen, basszus, jó hogy le se sz*rja azt, hogy a lánya beteg, azért mert pár napja a másik 2 is az volt, de akkor már vígan futkoztak az udvaron. A másik meg az, hogy sose voltam beteges típus, amióta meg ovisok folyamatban kapom el a hányás-hasmenést tőlük. Anya meg elvárja, hogy segítsek a kicsiknél mikor betegek, persze nem baj ha én elkapom , de én a közelükbe se mehetek ha köhögök is.


És ja, igen, 16 évesen nem anyáskodnom kéne, ráérek majd 10 év múlva ha lesz saját babám. Mellesleg nem érzek nagy testvéri kötődést itányukba, nekem ők 2 kisgyerek akik velünk laknak. Persze, szeretem őket....mert a testvéreim, de nem érzem ezt túlzottan.

2018. okt. 30. 14:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!