Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Csak érdekből akar megismerni...

Csak érdekből akar megismerni vagy tényleg érdeklem?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok. A napokban mondták el a szüleim, hogy a biológia apám első házasságából van egy 31 éves nővérem. Na most ez engem teljesen lessokolt, mivel ezt már mindenki tudta rajtam kívűl, még a vérszerinti nővérem is, én vagyok az egyetlen, akinek ezt csak 21 évvel később voltak képesek elmondani. A családból soha senki nem találkozott vele, sosem tartották vele a szüleim és még a biológiai apám sem a kapcsolatot, de most szeretne velem találkozni, de csak velem. Ez nekem azért furcsa, mert 1 hónappal ezelőtt álltam munkába, a fizetésem pedig elég magas illetve a páromé is. Attól félek, csak érdekből akar megismerni, mivel a nővéremet sohasem kereste és most is csak engem akar látni. Előitéletes lennék, vagy lehet valami hátsó szándéka?

2018. nov. 6. 17:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Én nem találkoznék vele, pontozzatok le nyugodtan :), ha eddig nem akart megismerni felőlem haldokolhat is.
2018. nov. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Az első jol irja
2018. nov. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nekem is az a legfurcsább ebbem, hogy 21 évig nem akart megismerni, akkor most hirtelen miért? De ugyanakkor meg, még is csak testvérek vagyunk, és lehet, hogy akár jóban is lehetnénk. De nagyon nehéz ezt eldönteni.
2018. nov. 6. 18:09
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy esélyt miért ne adnál neki? Aztán ha tényleg lehúzásról van csak szó, akkor lerázod magadról, letiltod a telefonszámát és kész.
2018. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha okos vagy, észreveszed majd rajta. Találkozz vele, menjetek el valahova. Max egy kávéra meghívod, ez még nem lehúzás, ne ugorj tőle egyből. Aztán pár találkozó, az idő eldönti. Ha pofátlan lesz, konkrétan rád száll, avgy eleve csak nem szimpatikus, akkor hagyd a p>csába.
2018. nov. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nekem csak az gyanús, hogy miért csak én érdeklem? A nővéremmel miért nem akar találkozni?
2018. nov. 6. 18:23
 7/16 anonim ***** válasza:
27%

Elég valószínű pénzt akar kérni.


De van még itt még valami, ha senki se tartja vele a kapcsolatot, honnan tudhatja, hogy jó a fizud? :D

2018. nov. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Bejelölt facebookon, ott pedig ki van írva mit dolgozom, és mi a pozícióm. Aztán rámírt messengeren.
2018. nov. 6. 18:38
 9/16 A kérdező kommentje:
Egyébként, valami biztos folyik a hátam mögött, mert szinte kísérteties pontossággal jelölt be facebookon, nem sokkal azután, hogy a szüleim elmondták, hogy ő is létezik a másik nővéremen kívűl.
2018. nov. 6. 18:43
 10/16 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, egyszer találkozz vele, de ne engedd átvágni magad, és ne is adj pénzt!

Netre meg ne írj ki ilyen dolgokat, hogy hol dolgozol, mi a telefonszámod, stb! Visszaélhetnek vele!

2018. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!