Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A bátyámat mindenki szereti,...

A bátyámat mindenki szereti, engem senki. Hogy lehet ekkora különbség?

Figyelt kérdés

Engem szó szerint gyűlölnek az emberek mielőtt megismernének. Nem vagyok szimpatikus. Pedig nem vagyok nagyképű, inkább visszahúzódó, csendes, rosszat még életemben nem mondtam senkinek. Mégis azt mondják rám olyan irritáló vagyok, hogy megvernének legszivesebben. Hiába vagyok kedves és udvarias, akkor sem kedvel senki.

A bátyám viszont mindenki kedvence. Azonnal, ismeretlenül is odavan érte mindenki. Keresik az emberek a társaságát. A legrosszabb nekem az egészben, hogy én tudom, ő egy rossz, gonosz ember! Mindenkit kinevet a háta mögött, kibeszél, lenéz mindenkit aki nem ő. A gyerekkorunk ezzel telt, hogy otthon mindenkit csúfolt, gúnyneveket adott mindenkinek. A mai napig így viselkedik! Pletykákat gyárt a gyengébb emberekről, pl a dagi, alacsony munkatársáról, hogy meleg és szerelmes az egyik kollégába. Ebben leli örömét! Mégis mindenki odavan érte! Nincs esemény amire ne hívnák meg! Még nem bukott le soha, mert a legképtelenebb meséket is elhiszik neki, ha nincs más akkor meg rámfog mindent. Azt mondja tőlem tudja az infót, én mondtam neki. Pedig évek óta más városban élek, mégis megtett engem otthon minden baj forrásának. Ha hazamegyek nem köszönnek vissza nekem az emberek! Nem tudom hogy lehet ilyen népszerű. Igaz, 190 magas, jó kiállású, többszörös első helyezett sportoló.


2018. dec. 6. 07:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Valaki itt nagyon unatkozik.....
2018. dec. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy.. a nyakamat rá hogy ezt is te írtad ki.
2018. dec. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Persze, hogy ő, ez a tipikus "nincs semmi kérdésem csak sajnáljatok meg ajnározzatok" típusú szöveg.
2018. dec. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Én is így gondolom utolsó.
2018. dec. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

Kéne egy olyan funkció az oldalra, hogy ha elég sokan jelentenek egy kérdést, akkor az automatikusan törlésre kerül, 3 törlés után meg a felhasználó tiltásra. Moderátori beavatkozás nélkül.

Sokkal hamarabb eltűnnének az ilyen fizetett kamumesélők az oldalról.

2018. dec. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ez ilyen túlgyógyszerezett munkanélküli és nincs egy ember aki hozzá szólna.
2018. dec. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Ómájgád. Már megint te. Mégis mi szeretni-valót találsz te saját magadon, mindig mindenen nyekeregsz, az meg tök mindegy a bátyád milyen, attól te nem leszel több, hogy ő sz@r.
2018. dec. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Nem én írtam ki azt a kérdést! Ellenőrizni is lehet! Nem tudom honnan jött mert nem olvastam el, de mindegy is. Mivel nem kaptam értelmes választ, nem fogok visszanézni a kérdésre. Sajnálom, hogy ilyen rosszindulatúak vagytok. Inkább segítenétek annak akiről tudni vélitek, hogy sok hasonló kérdést tett ki. De mégegyszer mondom: nem én írtam azt amit linkeltetek és nem tettem ki hasonló kérdést sem eddig.
2018. dec. 6. 09:20
 9/14 anonim ***** válasza:
27%
Figyelj. Ha azt akarod hogy az emberek keressék a társaságodat és téged is szeressenek ezért tenni kell ám!
2018. dec. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Én most majdnem sírtam, de tényleg. Nagyon rossz volt.

:DD

2018. dec. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!