Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Féltékeny lennék? Mit kezdjék...

Féltékeny lennék? Mit kezdjék az ilyen gondolatokkal?

Figyelt kérdés

Öcsém barátnője szép, vékony, okos és még normális is. Néha ha ott van nálunk, csak fel másodpercre olyanok ugranak a fejembe, hogy jó lett volna a miattam jön, vagy mikor bemennek öcsém szobájába, mi lenne ha hozzam, az én szobámba jönne. Ezek olyanok mintha nem is én gondolnám, és igyekszem kiűzni a fejemből.

Valamennyire irigy vagyok az öcsémre, hogy ilyen barátnője van, de csak jó értelemben, büszke vagyok rá. De közben ott vannak ezek az idióta gondolatok ,meg inkább kerülöm, hogy ránézzek, pedig nincs nőhiányom.

Nem akarok én semmit, skizónak érzem magam kicsit.



2018. dec. 7. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Az, hogy megállapítod róla, hogy jó csaj, nem jelent semmit. De ha ilyenekre gondolsz, hogy bárcsak hozzád menne be a szobába, az már nagyon nem "ez még belefér" kategória... Nagyon gyorsan verd ki a fejedből (meg máshonnan is) mert vagy te fogsz szenvedni a szerelemtől mint a kutya, vagy boldogtalanná teszed az öcsédet, ha kikezdesz a barátnőjével. Tele van az ország jó csajokkal, ne pont a testvéredé kelljen...
2018. dec. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs kikezdeni vele, vagyis tudom, hogy tabu.
2018. dec. 7. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Amikor tesód kidobja, te keresd meg és vigasztalgasd!
2018. dec. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a helyzettel, csak ezek a hülyeségek amik beugranak azok zavarnak.
2018. dec. 7. 22:12
 5/5 anonim válasza:
Hat szerintem próbálj meg ismerkedni másokkal. Ha szakítanak is a tesóddal akkoris az exe lesz és egyértelműen válaszd a testvéred és ne egy csajt
2018. dec. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!