Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti megmondanátok saját édes...

Ti megmondanátok saját édes testvéreteknek, ha a barátnője ezt mondaná társaság előtt, ahol én is jelen lennék?

Figyelt kérdés
Idézem a szavait " nekem egy fiúban az a fontos hogy legyen intelligens, vonzon fizikailag, valamit legyen gazdag,( az én családom nem gazdag),valamint még azt is mondta, hogy őt ezt most kissé zavarja és majd lehet a későbbiekben gond lesz belőle viszont. a lány tehetősebb családból származik .Engem ez nagyon rosszul érintett. Alig bírtam visszafogni magam,.hogy ne szóljak be neki.Félek ha megmondanám a tesómnak, akkor kiakadna.Engem is ezzel megalázott a kedves kis barátnője a társaaság előtt.22/L
2018. dec. 9. 17:38
 1/9 anonim válasza:
86%
Mindenképpen megmondanám. És a legviccesebb az, hogy ezek a gazdag pasira vágyó lánykák fognak a legszegényebb körülmények közt élni.
2018. dec. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha vagyok vele olyan viszonyban, tehát jó viszonyban vagyok vele, valószínűleg akkor mondanám meg, mert ha nem olyan jó a viszony, azt feltételezhetné: "aha, csak kitaláció, a boldogságomat, a párkapcsolatomat akarja ellehetetleníteni"....
2018. dec. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, tesód mennyire veszi komolyan a kapcsolatukat. Fülig szerelmes a lányba, komolyan tervez vele, vagy "jó, amíg nincs jobb".

Én azért ott, a társaság előtt megkérdeztem volna a csajtól, hogy ezt Pistinek is mondtad már? De megértem, ha lefagytál.

2018. dec. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
84%

22 évesen gondolom, hogy nem akar házasságot a testvéreddel, csak kefélnek. És ha a tesót nem nettó idióta, akkor úgyis tudja, hogy komoly kapcsolatra kevés a csajnak.

Tudod, mint a sajt. Ha szereted, de nem telik egy egy egész gurigára, akkor veszel 10 dekát, és már annak is örülsz.

2018. dec. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

"22 évesen gondolom, hogy nem akar házasságot a testvéreddel, csak kefélnek."

Hát nem tudom, én úgy vagyok együtt minden párommal hogy lehetőleg örökké, csak aztán vannak akik nem válnak be az "örökké" célra. De bocs hogy ezek szerint nem vagyok 21. századi ribizli. :D

Én meg megmondanám hogy mit mondott a barátnője a társaságnak, de csak próbáld tárgyilagosan, hogy mikor ott voltunk xy helyen a barátnőd azt mondta hogy "neki nagyon fontos a pénz, és hogy a jómódú férje legyen egyszer és hogy nem volt még konfliktusotok ebből?"

2018. dec. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
A te társaságod előtt mondta ezeket a kijelentéseket, akkor nincs mit ezen szégyelni. Ezzel a kijelentésével saját magát járatta le. Megmondanám a tesónak, hogy egy ribivel van dolga.
2018. dec. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Igen, elmondanám. És a libának is beszóltam volna valami jó csúnyát a társaság előtt, hagy szégyellje a mocskos pofáját!
2018. dec. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Ha előtted mondta, akkor gondolom, nem szégyelli. Én viccesre venném, és mondanám tesódnak, ha épp alkalom adódik, hogy "kapja össze magát, mert még messze van atótl, amit a nője kíván", de egyébként nem szólnék bele. Ha a tesód nem totál hülye ő is tudja, hogy nem éri fel azt a szintet, amit a nője, nem nyújtja azt, amit az igényelne, szóval csak ideig-óráig vannak együtt.

Nyilván mindkettő kiélvezi a helyzetben azt, amit egymásnak per pillanat nyújtani tudnak.

2018. dec. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%

Én biztos szóvá tenném a tesómnak négyszemközt. Utalnék rá, hogy emlékszik-e, mit mondott a csaj, és hogy mit gondol erről. Majd közölném vele, hogy én mit gondolok róla, és figyelmeztetném, hogy az üresfejű hercegnőkkel csak a baj van (ezt kicsit szebben tálalnám). Lehet, hogy kiakadna, de tudnám kezelni, mert végül úgyis igazam lesz, illetve nem bántani akarom, hanem szólni neki, hogy legyen észnél. (Azért érdemes olyan csajt választani, aki azért szeret, aki vagy, és nem a pénztárcádért..:D)

A társaság nem érdekelne, tesó barátnője, önmagát járatta le a csaj, tesód meg majd észhez tér.


20/L, tesókkal

2018. dec. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!