Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek akkor, ha a nővérem...

Mit tegyek akkor, ha a nővérem rendszeresen bánt?

Figyelt kérdés

A nővérem(29) mikor évente úgy 3-4 alkalommal huzamosabb időt a szüleinknél töltünk, szinte folyamatosan bánt. Szándékosan felhergel aztán neki áll velem veszekedni, és mindig megüt, vagy fellök, de ezen kívűl sokszor begáncsol, vagy meglök, vagy valami bántót mond. Ezt csakis akkor, ha a szüleink nem látják vagy hallják, aztán megfenyeget, hogy ha elmondom megver.

Mit tegyek? 23L



2018. dec. 10. 11:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
Vigyél magaddal egy fiút, aki helyre teszi. Kamerázd le, mutasd meg a szüleidnek. Gyúrd ki magad és verd vissza...
2018. dec. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Hát 29 évesen nem sok ész szorult a nővéredbe.

Én biztos pofánverném aztán megmondanám neki hogy mehet árulkodni.

Fogyatékos gyökér.

2018. dec. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Fogyatékosok vagytok.
2018. dec. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Mikor olvastam nem figyeltem a korotokra,azt hittem 12 évesek vagytok a lairasodbol . Aztán meglepődtem hogy ennyi idősen csináljátok ezt. Gyerekesek vagytok és idióták. Felnőtt ember nem viselkedik így.
2018. dec. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

nincsenek neki mentális problėmái..?

ez a viselkedes enyhėn szolva nem normális.

a helyedben felvennėm a telommal..

2018. dec. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
amit mėg tehetsz, hogy bármilyen nehėz is, nem reagálsz amikor fel akar hergelni..
2018. dec. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

Az első válaszoló leírt 3 jó ötletet.

De miért kell vele egyáltalán találkoznod?23 évesen miért nem mered elmondani a szüleidnek?Én biztos elmondanám, és amikor ő megy haza, én nem mennék akkor.Vagy ha mégis, egy helyiségben kettesben nem maradnék vele.De hogy nem tartanám titokban hogy milyen idióta, az biztos.

2018. dec. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Ne kamuzz.. egy huszonéves majd pont így viselkedik, meg pont így fogalmaz.. nagyon hihető.
2018. dec. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Egy rossz szót nem szólok hozzá....

Egyszer felpofozott, akkor én is visszaütöttem, innentől durvultak el a dolgok, szóval azóta csendben tűrök, csak kezdem unni.

2018. dec. 10. 11:52
 10/19 anonim ***** válasza:
44%
én meg a sorozatosan feltűnő mesikéket unom.
2018. dec. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!