Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvérem szerint hülye...

Testvérem szerint hülye vagyok és semmihez sem értek, mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés

A bátyámmal ma elmentünk autót vezetni, mivel még nem tudok gyakoroltam.

Minden jól ment csak pár dolgot elfelejtettem, mivel még csak kétszer vezettem autót ezzel eggyütt, legutóbb is egy fél órát maximum.Egyszer leállt az autó mert elfelejtettem benyomni kuplungot váltásnál mert közben kanyarodtam és fékeztek, figyeltem ne menjek neki semminek és elfejeltettem. Erre ő elkezdett kiabálni, én meg nem tűrtek kiszáltam és beültem hátra, kiabált hogy üljek vissza vagy nyakon ver, mondtam nem érdekel vezess te. Aztán szidott, hogy idióta vagyok semmihez sem értek nekem csak bicikli való.

Meg hogy ő régen apánktól kapott nyaklevest is, meg ő örült volna hogyha vezethetett volna ennyi idősen. Szerinte csak a géphez értek, ( napi 2 órát használom már csak ).

És ez már nagyon sokszor volt így hogy ezt mondta ha valamit elrontok vagy nem jól csinálok.Ez előtt elfejeltettem mit kérdezzek meg Anyámtól megkérdeztem tőle mégegyszer akkor is kiabált, hogy hogy lehet ilyen hülye.(ő csak a kocsiban ült)

Ezeket tűrtem és hallgattam pár évig, de ma nem hagytam annyiba a becsületem.

Nem értem miért nem fogja fel, hogy ezzel nem segít csak annyit ér el, hogy idősebb koromra látni se akarjam.

Szerintetek miért teszi ezt?

Én mit tehetek?

Jól tettem, hogy kiszálltam?


2018. dec. 12. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Beültél hátra? Az ám a konfliktuskezelés! Besértődni és durcáskodni. Szééép.
2018. dec. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ő üllt az anyósülésen :D
2018. dec. 12. 15:21
 3/12 anonim ***** válasza:
5%

Acélbetétessel kéne tökön rúgni...


Abból tanulnak az ilyen alpári gyökerek

2018. dec. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Annyit még hozzátennék, hogy 16 éves vagyok. Motrot tudok vezetni normálisan, mivel az alapokat tanultam csak tőle a többit magamban. Nem értem miért várja el, hogy minden sikerüljön elsőre.

Egyébként csendes vagyok, eddig tűrtem is neki de mindig csak szégyenbe hoz és sérteget.

2018. dec. 12. 15:29
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
A te bátyád, van szád, mond el neki, hogy mit érzel. Egyébként ha ennyire nem jöttök ki egymással, ne menj vele vezetni.
2018. dec. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jottok ki egyaltalan miert szolsz hozza?

Azért azt hozza tennem hogy ha utalna akkor miert tanitana vezetni, akar kocsit, motort. Oké hirtelen haragu. Szerintem jol cselekedtél, de most mar minden alkalommal fordits neki ilyenkor hatat. Vagy mondd neki hogy attol mert kiabal es hulyenek nez nem leszel jobb, szoval amig f..zfej nem kell a segítsége. És talan valtozik kicsit idovel persze. Ne legyel elutasito mert sokszor bunko. En is veszekszek az ocsemmel megis szeretjuk egymast.

2018. dec. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%

Ne reklámozd itt, mert még megkeresi bátyádat a yard. (Ip címedet rögzíti a gyk, net szolgáltató meg azt, hogy mikor kinek melyik ip volt kiosztva.)

Járművezetés tiltott átengedése

238. § (1) Aki vasúti vagy légi jármű, gépi meghajtású úszólétesítmény vagy közúton, illetve közforgalom elől el nem zárt magánúton gépi meghajtású jármű vezetését ittas vagy bódult állapotban lévő személynek, illetve a vezetésre egyéb okból alkalmatlan személynek átengedi, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2018. dec. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
hol írja, hogy közúton vagy közforgalom elől nem elzárt úton vezetett?
2018. dec. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

„Egyszer leállt az autó mert elfelejtettem benyomni kuplungot váltásnál mert közben kanyarodtam és fékeztek, figyeltem ne menjek neki semminek és elfejeltettem.”


Nem tőlem kérdezted 8 as, de elég valószínű, hogy közforgalomtól el nem zárt úton vezettek

2018. dec. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem volt forgalmas, egy elhagyatott farmnál volt ami már nem működik , és amíg oda értünk ő vezetett. Amúgy nem mondom hogy utálom,csak nagyon idegesítő.
2018. dec. 12. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!