Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért kell mindig sértegetnie?...

Miért kell mindig sértegetnie? A nővérem egyfolytában sérteget.

Figyelt kérdés

Ha beszélgetünk, vitatkozunk, veszekedünk, megbeszélünk valamit, akkor mindig megsért.

Mindig azt mondja, hogy "te ezt mondtad/mondod.." "a te véleményed" "te neked ez kell" stb. Holott én nem te vagyok, hanem én. Én már mondtam neki ezt, hogy ne mondja már ezt mindig így, de hiába. Nem tudom, ezek után mit mondjak neki. Miért mondja ezt, ha tudja, hogy fáj? Már annyiszor mondtam neki, hogy miért kell mindig tezni nekem? Én én vagyok, nem pedig te...



2018. dec. 15. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Rossz kategória.. Most mondom. humornak is szánalmas.
2018. dec. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

Valószínű valami oknál fogva föléd helyezi magát, valahogy helyre kell billenteni az egyensúlyt, vannak ilyen emberkék, nem igazán kategorizálták még be magukat.

Majd az élet megteszi, de marha ideges lesz majd tőle, meg depressziós.

2018. dec. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastad te a kérdést utolsó, vagy leragadtál az első mondatnál?
2018. dec. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy én vagyok a hülyem de bizosten nem értem a kérdést.


Miért sértő, ha valaki a testvérének azt mondja, hogy 'te'? Magázódni kellene, vagy te helyett mindig kimondani a keresztnevét?

2018. dec. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami humorra tett együgyű kísérlet lehet, mert ilyen szánalmasan hülye, mint a kérdésben leírt, senki sem lehet...
2018. dec. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont hogy érvel ilyen szavak használatával és nem szid.
2018. dec. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne szomorkodj emiat, fel a fejjel TE!
2018. dec. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
XDXD
2018. dec. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!