Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez pofátlanság volt a barátom...

Ez pofátlanság volt a barátom anyja részéről?

Figyelt kérdés
Elmentem náluk vendégségbe, beszéltünk, és felhozott az a barátom anyja egy dolgot, amiben a barátom volt barátnője is részt vett, egy programban, de amúgy konkrétan nem beszélt a volt barátnőjéről.
2018. dec. 17. 17:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Kevés az infó, de szerintem nem, a múltunk az életünk része.
2018. dec. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem hozzájuk mentél vendégségbe? Ha minden pofátlanság lenne amiben az exek részt vettek, elég hamar azon kapnánk magunkat, hogy fekete, fehér, igen, nem-et játszunk.

Pofátlanság az, ha az exen nosztalgiázgat a jelenlétében, mondjuk fotóalbummal. Barát barátnőm mesélt ilyet. :D

32/f

2018. dec. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Beszéltek arról hogy az idén voltak koncerten, nem említette előttem a volt barátnőt, de én tudom hogy ő is ott volt.
2018. dec. 17. 17:12
 4/19 anonim ***** válasza:
97%

B+, hàny éves vagy, 14?

Pàrom az exfeleségével meg a fiàval volt Görögorszàgban, sokat mesélt róla, én pedig még 30egynéhàny évesen nem jàrtam ott, most kössem fel magam?

Nem fogom.

2018. dec. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem túlgondolod. Nem biztos, hogy tudja, hogy tudod, hogy ott volt az ex barátnő.

32/f

2018. dec. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
91%
"Elmentem náluk vendégségbe" ez úgy hangzik helyesen, hogy elmentem hozzájuk vendégségbe.... Egyébként nem értem mi ebben a pofátlan?! Az tudnivaló hogy nem te vagy neki az első barátnői és szerintem az utolsó se te leszel.
2018. dec. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt az.

Te vagy inkabb a fura.

2018. dec. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%

Jelzem neked, hogy ha ilyen semmitmondó dolgokon kiakadsz és túlgondolsz mindent, nagyon hamar a párod agyára fogsz menni. Plusz a saját boldogságod ölöd meg vele.

Ezt a 'problémát' (nem az) te kreáltad magadnak, senki se volt pofátlan, semmi feléd irányuló sértés nem hangzott el.

2018. dec. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%
És lehet, hogy mindeközben abban a fotelben ültél, ahol a volt barátnője is ült, és abból a pohárból kortyolgattad a málnaszörpöt, amiből az ex is ivott.
2018. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

#9. Fúúúj.... undi! 😂

32/f

2018. dec. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!