Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit szólnátok, ha a testvérete...

Mit szólnátok, ha a testvéretek azt mondaná, hogy téged és a gyereked szivesen látja, de a férjed nem teheti be a lábát?

Figyelt kérdés
Van több évi előzmény és jelen eset is,de ettől független,mit reagálnátok?

2018. dec. 20. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ, hogy konkrétan mi a "több évi előzmény" és a "jelen eset".
2018. dec. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Ez tényleg a konkrét szituációtól és az előzményektől függ. Ezek nélkül erre a kérdésre nem lehet normális választ adni.
2018. dec. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Nem állnék szóba a testvéremmel. A férjem optimális esetben többet jelent mint a testvérem.
2018. dec. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Optimális esetben 3-ik.


Nekem az egyik unokatestvérem férje egy iszonyat ember. Az egész család utálja. Az egy dolog, hogy nyíltan egy lábtörnlönek tekinti unokatestvéremet, és nem egyszer megverte(talán a gyereket nem), de link és lop.

Unokatestvérem az egyik legkedvesebb nö a világon, hiába áll mögötte a huga, aki szintén egy jótett lélek, de már csak akkor látogatja a huga is meg, ha tuti a férje nincsen otthon.

Persze ezt unokatestvérem nem így látja, és nem is érti, hogy az utobbi 15 évben miért távolodott el a család töle, mikor mi inkább mind közelebb kerültünk egymáshoz. SZó szerint az utobbi 5 évben oriási nagy családi partik ahova persze unokatesóm is meg van hívva, de szerintem eleve ö is tudja, hogy a férje nem vállalható emberek elött.

A huga már rég kijelentette, hogy öt és fiát bármikor látja szívesen és oda is költözhetne, ahogy még 2 nagynénihez is.


Vagy is nézz magatokba, nézzd végig, nézzd végig a testvéred szemével, hogy meinnyre van igaza.

2018. dec. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

A testvérem a vérem. Nem tudom mi okán mondta ezt, de tudod mit, én szeretem a testvéreim és 1-2 órára elmennék hozzájuk a férjem nélkül, az sem érdekel ha a férjemnek ez nem tetszik.

Bocs, de nekem nem jelent többet a férjem a testvéremnél, mindketten ugyanolyan fontosak. Tehát a férjem kibír 1-2 órát nélkülem is.

2018. dec. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem velem történik,csak ismerőssel. Nincs szó bántalmazásról,csak beszólogatás esetleg,meg a férj stílusa ami más.
2018. dec. 20. 13:25
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Erre a kérdésre addig nem kapsz éredmbeli választ, amíg nem ismerjük a konkrét tényeket.


"Van több évi előzmény és jelen eset is"


Ez mit takar?

2018. dec. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A több évi előzmény ismeretében nyilván nem érne meglepetésként. Az is nyilvánvaló, hogy a férjem se akarna olyan helyen, olyan emberekkel lenni, akikkel kimondottan utalják egymást. Tehát valószínűleg egy villamlatogatassal oldanám meg, a férjem nélkül
2018. dec. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre milyen értelmes választ vársz, ha nem írsz konkrét dolgot?
2018. dec. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!