Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat

A kérdés

A testvérem tesz a fejemre. Szerintetek mit tegyek? Normális dolog ez így?

A férjemmel 8 hónapja mentünk szét, ő csalt meg és elhagyott minket.

A testvéremhez járt dolgozni még egy pár napig..Az öcsém a szakításunk után egy hónappal jött el hozzám meglátogatni, utána nem jött többet. Meg sem kérdezi, hogy vagyok az óta. Viszont a volt férjemml mindig én voltam a téma. Rosszul esik, hogy én nem érdeklem, de az exxel tárgyal és mindent megbeszél t vele, ami a mi dolgunk lett volna. Még látogatóba is elment hozzá, meg telefonon is beszélnek.

Talán jogosan úgy érzem, hogy az öcsém magasról tesz a fejemre, pedig jóban voltunk. Nem értem ilyen hogy lehet. Nagyon rosszul esik.

Keress kérdéseket hasonló témákban: testvér, szakítás, szomorúság

2018. dec. 20. 12:15  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Az execskéd ellened hangolta,duruzsolt vmit.. Saját tapasztalat..

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont 2018. dec. 20. 13:49 Privát üzenet
Egyertelmu hogy az ex telebeszelte a tesod fejjet. De eleg gaz hogy a tesod meg egy olyannak hisz aki megcsalt es lelepett.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont 2018. dec. 20. 13:53 Privát üzenet
Valószínűleg az ex tele beszélte a fejét. Hívd hogy jöjjön hozzátok, ha eljön akkor ne az exedet emlegesd mert felesleges belemenni hanem csak annyit mondj neki hogy neked szarul esik hogy nem keresett és kérdezd meg hogy miért ilyen.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont 2018. dec. 20. 14:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Dunsztom sincs mivel beszélhette volna tele.

# 4/11Időpont 2018. dec. 20. 19:36 Privát üzenet

Akármit kitalálhatott. Akár azt is, hogy te csaltad meg őt, vagy alkesz vagy, vagy drogos, akármilyen hagymázas baromság lehetett.

Bármi lehet, onnantól, hogy valaki ilyen rosszindulatú, hogy a saját testvéredet ellened hangolja, ennek csak a fantáziája szab határokat.

Testvérednek nem kellett volna hallgatni rá, hanem a te pártodat fogni, ha már a testvéred.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont 2018. dec. 20. 21:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen. Még ha hisz is neki, én a tesója vagyok. Meg is mondhatta volna, hogy exnek igaza van, de mellettem kellett volna lennie. Én ezt tettem volna... 😒

# 6/11Időpont 2018. dec. 20. 21:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mai fejlemény. Szenteste apáméknál...

Megjött az öcsém. Megkérdezte mi újság?

Mondtam semmi új.

Öt perc múlva újra megkérdezte, úgy éreztem provokál.

Mondtam semmi.

Ő:Az apja volt?

Mondtam igen. Erre elm0ndta, hogy panaszkodott neki (ex), hogy nem engedem vele a gyereket. Aztán kiröhögött.

Akkor megszakadt a szívem. Sírva mentem haza. Hát ennyi volt... Veszítettem egy testvért... 😭

# 7/11Időpont 2018. dec. 24. 21:07 Privát üzenet
Azóta van valami fejlemény? Próbáld megbeszélni vele.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont jan. 12. 01:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Semmi fejlemény. 😒

# 9/11Időpont jan. 13. 17:27 Privát üzenet
Te nem engeded, hogy a kölköt lássa az apja?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont jan. 19. 13:54 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Amióta elzártam a pénzcsapot, a testvérem gyerekei szóba sem állnak velünk. Normális dolog, hogy ez rosszul esik nekem, vagy én vagyok rossz, hogy némi érdeklődés, kedvesség jól...
A testverem szakitott a baratnojevel, csunya dolog lenne osszejoni a lannyal?
Nagyon gáz dolog volt kidobni a testvérem udvarlóját?
Ezért megutál a testvérem? Normális dolog ez?
Normális dolog hogy a testvérem ilyen ajándékot vesz a gyerekemnek (keresztlánya)? Meg sem beszéli velünk?
Miért nem érdeklődik a hugom felőlem, és a családom felől? Nagyon bánt ez a dolog, mert szeretem a testvérem. Általában én szoktam felhívni, és akkor is inkább csak magáról beszél.

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Testvéri kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!