Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testvérem tesz a fejemre....

A testvérem tesz a fejemre. Szerintetek mit tegyek? Normális dolog ez így?

Figyelt kérdés

A férjemmel 8 hónapja mentünk szét, ő csalt meg és elhagyott minket.

A testvéremhez járt dolgozni még egy pár napig..Az öcsém a szakításunk után egy hónappal jött el hozzám meglátogatni, utána nem jött többet. Meg sem kérdezi, hogy vagyok az óta. Viszont a volt férjemml mindig én voltam a téma. Rosszul esik, hogy én nem érdeklem, de az exxel tárgyal és mindent megbeszél t vele, ami a mi dolgunk lett volna. Még látogatóba is elment hozzá, meg telefonon is beszélnek.

Talán jogosan úgy érzem, hogy az öcsém magasról tesz a fejemre, pedig jóban voltunk. Nem értem ilyen hogy lehet. Nagyon rosszul esik.



2018. dec. 20. 12:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Az execskéd ellened hangolta,duruzsolt vmit.. Saját tapasztalat..
2018. dec. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Egyertelmu hogy az ex telebeszelte a tesod fejjet. De eleg gaz hogy a tesod meg egy olyannak hisz aki megcsalt es lelepett.
2018. dec. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az ex tele beszélte a fejét. Hívd hogy jöjjön hozzátok, ha eljön akkor ne az exedet emlegesd mert felesleges belemenni hanem csak annyit mondj neki hogy neked szarul esik hogy nem keresett és kérdezd meg hogy miért ilyen.
2018. dec. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Dunsztom sincs mivel beszélhette volna tele.
2018. dec. 20. 19:36
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Akármit kitalálhatott. Akár azt is, hogy te csaltad meg őt, vagy alkesz vagy, vagy drogos, akármilyen hagymázas baromság lehetett.


Bármi lehet, onnantól, hogy valaki ilyen rosszindulatú, hogy a saját testvéredet ellened hangolja, ennek csak a fantáziája szab határokat.


Testvérednek nem kellett volna hallgatni rá, hanem a te pártodat fogni, ha már a testvéred.

2018. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen. Még ha hisz is neki, én a tesója vagyok. Meg is mondhatta volna, hogy exnek igaza van, de mellettem kellett volna lennie. Én ezt tettem volna... 😒
2018. dec. 20. 21:40
 7/16 A kérdező kommentje:

Mai fejlemény. Szenteste apáméknál...


Megjött az öcsém. Megkérdezte mi újság?

Mondtam semmi új.

Öt perc múlva újra megkérdezte, úgy éreztem provokál.

Mondtam semmi.

Ő:Az apja volt?

Mondtam igen. Erre elm0ndta, hogy panaszkodott neki (ex), hogy nem engedem vele a gyereket. Aztán kiröhögött.

Akkor megszakadt a szívem. Sírva mentem haza. Hát ennyi volt... Veszítettem egy testvért... 😭

2018. dec. 24. 21:07
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Azóta van valami fejlemény? Próbáld megbeszélni vele.
2019. jan. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#8

Semmi fejlemény. 😒

2019. jan. 13. 17:27
 10/16 anonim ***** válasza:
Te nem engeded, hogy a kölköt lássa az apja?
2019. jan. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!