Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tényleg bunkóság volt a...

Tényleg bunkóság volt a felháborodásom?

Figyelt kérdés
A vőlegényemnek vettem karácsonyi ajándékot egy repülőjegyet, amire mindent előkészítettem és én akartam elmondani. Erre mikor csörgött a telefonom a nővérem vette fel a telefont és ő elmondta neki mi a meglepi. Persze én lecsesztem hogy hogy lehet ilyen idióta, "Hát ő nem gondolta hogy ez titok" és össze is vesztem vele emiatt amiért nem hagyta hogy a vőlegényemnek én mondjam el. Még ő sértődött meg és bőgött hogy én milyen szemét vagyok.
2018. dec. 24. 22:30
 1/8 anonim válasza:
92%

Nem tudom, ha karácsonyi ajándék, akkor valahogy alap, hogy nem kéne elmondani. Sőt bármilyen ajándéknál.

Nyilván szarul esett, de hát nincs mit tenni ezek után, emiatt meg nem jó dolog össze veszni.

2018. dec. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A nővéred idióta segggfej. Meg is mutathatod neki ezt a választ. Vagy éppen utál téged és/vagy a hapsidat.
2018. dec. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

Mindkettőtöket meglehet érteni. Egy utazás nagydolog, az ember általában elmondja a párjának, hogy úgytudja szervezni a munkáját, programjait. Nővéred őszintén hihette, hogy a vőlegényed tud a dologról.


A párod ígyis nagyon örülni fog az ajándéknak, fölösleges ezen összeveszni.

2018. dec. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
70%

Még ő sértődik meg ......nem kellett volna elmondania milyen ajándékot szánsz TE a volegenyednek,főleg ,ha ez egy ilyen nagy ajándék .

És persze hogy titok ,ha még nem mondtad el és ez egy ajándék (márpedig az)

Ha az én nővérem csinálná ilyet nagyon haragudnék rá ,és kiröhogném ,hogy még ő sír .

De! Mégis a testvéred és rá fog jönni hogy hibázott es bocsánatot fog kérni ,úgy hogy bocsássad meg neki ,mert nehogy már emiatt legyetek rosszban.Békuljetek ki mégis csak karácsony van ....

Boldog Karit!

16/L

2018. dec. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rossz érzés, hogy készülsz valamivel, megszervezed, titokban tartod a másik előtt erre valaki elárulja mielőtt tőled tudná meg a vőlegényed. Én is nagyon szomorú lennék és dühös, nem értem a nővérednek ebbe miért kellett beleszólni (egy utazásba amin ő részt sem vesz)

Nem tartom bunkóságnak, hogy lecseszted, megérdemli. Én is kaptam már utazást ajándékba és nyilván nem 3 napon belül utaztunk, szoval a kérdező szerintem az időpontokat is figyelembe vette mikor megszervezte az egészet.

A nővérednek nem bőgnie kéne, hanem bocsánatot kérni

2018. dec. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Rendkívül bunkó a nővéred!

Egyáltalán minek veszi fel a te telefonodat?????

Teljesen megértem a felháborodásodat!

2018. dec. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Talán a mindennek több esze van és el se tudta képzelni, hogy egy ajándékot valaki telefonon akar átadni.
2018. dec. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
áá én anyukám is elkottyintotta,de azért mert azt hitte már átadtam. Kicsit fájt de aztán nevettünk rajta. Tanulság ne oszd meg az ilyesmit nővéreddel, mert nem tudja tartani a száját :P
2018. dec. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!