Mi lehet a megoldas?

Figyelt kérdés
20 eves budapesti egyetemista vagyok. Kozos szobaban lakok a batyammal, abbol kifolyolag, hogy apam egy alkoholista es kulon szobaban alszanak anyammal. Engem borzasztoan zavar a kozos szobam semmi maganeletem nem lehet igy. Baratnom is van de igy nem tud itt aludni soha. Nagyom duhit az egesz helyzet es ugy erzem a szuleim megfosztanak minket a maganelethez valo jogtol. Elkoltozni meg sajnos nem tudok, mert egyetem mellett nem tudok annyi penzt keresni, hogy fent is tartsam magam. Mi tevo legyek?
2018. dec. 25. 04:02
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Érdekes dolog a élet Magyarországon meg pláne.

Egyik barátomnak az anyukája volt ilyen.

Bár ott nem volt megspékelve a személyes tér korlátozásával a dolog ami jól tudom milyen..

Meg ezt a szituációt külső szemlélőként is borzalmas megélni.

De a ott úgy oldódott meg a dolog hogy véletlen belefuladt a hányásába részegen de hiszed ha nem így mindenki jobban járt.

2018. dec. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem várhatod el, hogy anyád együtt aludjon apáddal, főleg, ha közös tulajdonú a lakás.

Az a szomorú hírem, hogy nincs megoldás, hacsak nem tudsz a lánnyal együtt aludni kettesben. Gondolom de.

Költözésen kívül nincs tanács.

Ha anyád meg apád valóban szétmennek (hamarabb szétmentek volna) lenne esély, hogy a lakás a tiétek legyen. 20 évesek vagytok, evvan, békülj meg a helyzettel.

Vagy válts nappaliról levelezőre/estire, akkor tudsz munkát vállalni és el tudsz költözni.

Ezt igazából anyádéknak kellett volna megoldania, nem neked.

2018. dec. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
Na és miért nem alszol te a barátnődnél ?
2018. dec. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Költözés. Az én bátyáim is be lettek nyomorítva egy szobába, jó, eleg nagy az a szoba, de mégis kényelmetlen volt közös élettérben lenni. Az egyikük ráadásul elég kisajátító típus, szóval a másik azonnal lelépett, ahogy tehette. A barátnőjéhez ment.
2018. dec. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Mindig van megoldás.


Ha úgy gondolkozzunk hogyan lehet valamit megcsinálni.


Ilyenkor mindig megkérdőjelezem ennek az országnak létjogosultságát és az emberek szaporodásához való jogát.


Ölni nem szabad vagy is nem érdemes lebukni de egy szülő a gyereke életét megnyomoríthatja azt bezzeg szabad s még szociális háló sincs erre az eshetőségre biztos azért mert rendhagyó jelenség..


Kezdjünk spekulálni mik a tények...

Meghatározó-e apa jövedelme?

Ha bármilyen oknál fogva kiesne ez problémát jelentene?

Ha neki módjában volt meghatározni a sorosod bizonyos tényezőit akkor te is jogot formálhatsz az önrendelkezésre.

2018. dec. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!