Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat

A kérdés

Mit tegyek, ha a nővérem utálja a páromat?

Két különböző stílus az rendben is van. A növéremolyan felvágósabb,plázacicaszerű,nagyvilági nő 30 éves,a párom meg visszafogottabb egyszerűbb nő 27 éves. Egyszer csak azt vette észre a párom,hogy letiltotta a facebookról a nővérem. Én rákérdeztem és valami félreérthető dolgot magyarázott,hogy nem köszönt neki azutcán. A párom erre aut mondja ő nem is látta.Meg a párom szerint a fodrásznál a növérem őt szidta a háta mögott,hogy dagadt,paraszt... Mi a véleményetek errő az egészről?

2018. dec. 27. 12:49  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A véleményem az, hogy két felnőtt, egymásnak kb vadidegen ember, nem kell hogy szeressék egymást. Nem kell vele foglalkozni

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont 2018. dec. 27. 12:56 Privát üzenet

Gáz h a párod facen éli az életét. Nem kell szeretniük egymást,miért elvásár?! Felnőtt nő a párod védje meg magát. ÉRdekes én sem jövök ki jól a párom nővérével, ismerösök voltunk fbn vele is meg a gyerekével meg a párjával. Letöröltek,nagy kunsz. Én meg letiltottam őket..és?!Kit érdekel...őket sem érdekli engem sem. Jah és hozzáteszem nekem a párom tudja h ki nem állhatom elejétől kezdve a nővérét,oka van,... mégse kér senkitől tnaácsot. Ott vagyok a pároméknál,hazamegy a nővére köszönünk azt csá...számomra olyan mint egy ismeretlen, nemis beszélek róla.

Ti is miért nem tudjátok elengedni ezt a dolgot..érdekes. Nem szimpatizálnak,és?!Nem dől össze a világ,nemkell összejárnis stb

A válasz 32%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont 2018. dec. 27. 13:41 Privát üzenet
Az a véleményem, hogy ez egy fiktív kérdés, unatkozol, és mocskolni akarsz valakit.

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont 2018. dec. 27. 13:46 Privát üzenet
Unatkozo tini a kerdezo, meghozza kis csaj.

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont 2018. dec. 27. 14:31 Privát üzenet
Szerintem meg az egy alap dolog, hogy meg kell adni a tiszteletet a másiknak és normális módon kell beszélni a másikkal, másikról. Itt most nem arról van szó, hogy szereti-e vagy kedveli-e, mert az tényleg nem kötelező és nem lehet erőltetni. Viszont az már igenis a saját döntése, hogy mit mond róla és hogyan viselkedik vele és szerintem egy teljesen alap emberi norma, ha pl. nem teregetjük ki az életünket a fodrásznak és nem szidjuk a másikat a háta mögött. Ha van közöttük valamilyen konfliktus, akkor azt beszéljék meg és keressenek valamilyen megoldást. Ha pedig nincsen semmi ilyesmi, csak a nővér valami miatt nem tartja szimpatikusnak, akkor fogadja el, hogy márpedig a testvére őt választotta és fogja vissza magát, viselkedjen felnőtt emberhez méltóan.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont 2018. dec. 27. 14:46 Privát üzenet
4-esnek van igaza, ferfi ilyet eszre se vesz nemhogy meg meg is kerdezze

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont 2018. dec. 27. 14:54 Privát üzenet
Utolsónál a pont. a férfiak az ilyen nevetséges perpatvarokkal nem szoktak törődni. nem létezik hogy pasi a kérdező.

A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont 2018. dec. 27. 15:06 Privát üzenet
" a férfiak az ilyen nevetséges perpatvarokkal nem szoktak törődni" Dehogynem. Nem jártál még falun meg kiskocsmában. :D

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont 2018. dec. 27. 15:16 Privát üzenet
A fenét nem. Nincs épeszű pasas aki beleavatkozik, még akkor se ha utána kibeszéli miféle hárpiákkal verte meg a sors.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont 2018. dec. 27. 15:21 Privát üzenet
A növéred olyan felvágósabb, plázacicaszerű, nagyvilági nő 30 éves, mondhatni hülye pitscha. A párod meg visszafogottabb egyszerűbb nő, 27 éves dagadt paraszt. Te pedig egy hülye ....sz vagy, hogy velük foglalkozol. Kívülről ez látszik.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont 2018. dec. 27. 16:20 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tegyek akkor, ha a nővérem rendszeresen bánt?
Valóban önző lenne a nővérem?
Miért kell mindig sértegetnie? A nővérem egyfolytában sérteget.
Jogosan utálom a nővérem vagy csak túlreagáltam ezeket (többi lent)?
Miért viselkedik velem így a nővérem? Mit tehetek ez ellen?
A páromat lehet nevezni a nővérem gyerekének a nagybácsijaként? Vagy az csak vérrokon lehet?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Testvéri kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!