Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek, ha a nővérem...

Mit tegyek, ha a nővérem utálja a páromat?

Figyelt kérdés
Két különböző stílus az rendben is van. A növéremolyan felvágósabb,plázacicaszerű,nagyvilági nő 30 éves,a párom meg visszafogottabb egyszerűbb nő 27 éves. Egyszer csak azt vette észre a párom,hogy letiltotta a facebookról a nővérem. Én rákérdeztem és valami félreérthető dolgot magyarázott,hogy nem köszönt neki azutcán. A párom erre aut mondja ő nem is látta.Meg a párom szerint a fodrásznál a növérem őt szidta a háta mögott,hogy dagadt,paraszt... Mi a véleményetek errő az egészről?
2018. dec. 27. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
A véleményem az, hogy két felnőtt, egymásnak kb vadidegen ember, nem kell hogy szeressék egymást. Nem kell vele foglalkozni
2018. dec. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%

Gáz h a párod facen éli az életét. Nem kell szeretniük egymást,miért elvásár?! Felnőtt nő a párod védje meg magát. ÉRdekes én sem jövök ki jól a párom nővérével, ismerösök voltunk fbn vele is meg a gyerekével meg a párjával. Letöröltek,nagy kunsz. Én meg letiltottam őket..és?!Kit érdekel...őket sem érdekli engem sem. Jah és hozzáteszem nekem a párom tudja h ki nem állhatom elejétől kezdve a nővérét,oka van,... mégse kér senkitől tnaácsot. Ott vagyok a pároméknál,hazamegy a nővére köszönünk azt csá...számomra olyan mint egy ismeretlen, nemis beszélek róla.

Ti is miért nem tudjátok elengedni ezt a dolgot..érdekes. Nem szimpatizálnak,és?!Nem dől össze a világ,nemkell összejárnis stb

2018. dec. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Az a véleményem, hogy ez egy fiktív kérdés, unatkozol, és mocskolni akarsz valakit.
2018. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Unatkozo tini a kerdezo, meghozza kis csaj.
2018. dec. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg az egy alap dolog, hogy meg kell adni a tiszteletet a másiknak és normális módon kell beszélni a másikkal, másikról. Itt most nem arról van szó, hogy szereti-e vagy kedveli-e, mert az tényleg nem kötelező és nem lehet erőltetni. Viszont az már igenis a saját döntése, hogy mit mond róla és hogyan viselkedik vele és szerintem egy teljesen alap emberi norma, ha pl. nem teregetjük ki az életünket a fodrásznak és nem szidjuk a másikat a háta mögött. Ha van közöttük valamilyen konfliktus, akkor azt beszéljék meg és keressenek valamilyen megoldást. Ha pedig nincsen semmi ilyesmi, csak a nővér valami miatt nem tartja szimpatikusnak, akkor fogadja el, hogy márpedig a testvére őt választotta és fogja vissza magát, viselkedjen felnőtt emberhez méltóan.
2018. dec. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
4-esnek van igaza, ferfi ilyet eszre se vesz nemhogy meg meg is kerdezze
2018. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
Utolsónál a pont. a férfiak az ilyen nevetséges perpatvarokkal nem szoktak törődni. nem létezik hogy pasi a kérdező.
2018. dec. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
" a férfiak az ilyen nevetséges perpatvarokkal nem szoktak törődni" Dehogynem. Nem jártál még falun meg kiskocsmában. :D
2018. dec. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A fenét nem. Nincs épeszű pasas aki beleavatkozik, még akkor se ha utána kibeszéli miféle hárpiákkal verte meg a sors.
2018. dec. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
A növéred olyan felvágósabb, plázacicaszerű, nagyvilági nő 30 éves, mondhatni hülye pitscha. A párod meg visszafogottabb egyszerűbb nő, 27 éves dagadt paraszt. Te pedig egy hülye ....sz vagy, hogy velük foglalkozol. Kívülről ez látszik.
2018. dec. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!