Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Két 14 éves, borzalmas rossz,...

Két 14 éves, borzalmas rossz, utálatos testvéreim vannak. Hihetetlenül szemtelenek, pofátlanok, neveletlenek, mert minden meg van nekik engedve. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2018. dec. 29. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Türelmesen várni 18 éves korodig, aztán költözni.
2018. dec. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én már elköltöztem, néha jövök haza. De ami állandóan itthon folyik, többször mondtam anyuéknak, hogy ne páyolgassák, ne adjanak nekik meg mindent, ne tegyenek a seggük alá mindent, mert olyan eredménye lesz, mint ami most.
2018. dec. 29. 11:12
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Sok mindent nem tehetsz! A lényeg, hogy már elköltöztél, és nem kell õket elviselned. Ha ilyenek az a szüleid hibája nagyrészt.

Elõbb - utóbb mindenki megkomolyodik.

De saját magamból kiindulva: én is gonosz voltam gyerekként, tinédzserként meg kezelhetetlen, lusta.

Bizony, elismerem, hogy most 26 évesen érzem csak azt, hogy felnõttem.

Ergo: valaki késõbb nõ csak fel.

2018. dec. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Le kell keverni nekik két nagy büdös pofont.
2018. dec. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
#4 azzal nem tesz jót,csak rosszat.
2018. dec. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát, próbálhatsz komolyan beszélgetni velük. A reakció valószínűleg ellenállás, vállvonogatás lesz, és látszólag nem fog változni semmi, de... tapasztalatból mondom, hogy ha megtalálod a hangot, a megfelelő szavakat, bennük fog maradni, amit mondtál, és idővel, akár évekkel később hatása lesz. Amúgy a szüleiddel is beszélhetnél, talán nem késő korlátokat felállítani nekik.
2018. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Édes testvéreid? Ezt csak azèrt kérdezem,mert nálunk van olyan helyzet,hogy a nagytesó nem tudja elfogadni a kisebbeket. Mindenben a rosszat látja. Csak egy példa: mikor vettünk pelenkát,megkérdezte mennyibe került, mondtam neki hogy 4500 ft. Erre elkezdte érzelmileg zsarolni az apját,hogy neki is jár valami ennyi értékben.

lehet nem ez a szitu nálatok,akkor viszont az átlag kus tesók celnéznek a nagy tesóra. Próbálj velük beszélni. Ki tudja,előfordulhat,hogy ez az egész rosszaság az miatt van,mert mindent megkapnak,viszont szeretetet nem. És ez a 14 éves kor pont az az időszak,mikor kitör minden egy gyerekből.

2018. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!