Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti hogy reagálnátok ebben a...

Ti hogy reagálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Mélyen elítélem azt aki megcsalja a feleségét/férjét vagy ne adj isten viszonyt folytat a másik háta mögött. Erre most megtudom, hogy a testvéremnek van valakije ki tudja mióta a felesége mellett. Van kettő közös gyerekük is.


Mielőtt bárki beszólna emiatt, nem eszembe sincs beleszóni az életébe, a véleményemet se fogja megtudni. Az ő dolga, hogy mit csinál pusztán érdekel más mit gondolna. Én attól még, hogy a testvérem ezt egy undorító gyáva húzásnak tartom.


2018. dec. 29. 16:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
8%

ŐSZINTÉN!


Tele van a hűtőd, és a párod egy étterem séfje, aki remekül főz odahaza is.

De ha napközben, az utcán megéhezel, akkor nem mész be valahová egy hot-dog ért vagy egy hambiért?


Mellesleg, honnan veszed, hogy odahaza minden jó náluk? Lehet, hogy csaj a puják meg a lakáshitel miatt vannak együtt.

2018. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
15%
Régen én is ítélkeztem ilyen helyzetekben, de ma már úgy gondolom, hogy talán ő is "csak" áldozat, mert a felesége nem tudja őt boldoggá tenni, rosszul választott annó, vagy nem tudom. Nekem is van hasonló sztorim, csak nem akarom itt leírni, nehogy magára ismerjen az illető. Én már nem ítélkezek, ők is "csak" áldozatok, azt kész.
2018. dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Hogy hasonlíthatsz valakit egy hamburgerhez?! Hogy hasonlíthatod a kölcsönös bizalmat kajához?!
2018. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

1-es

Nem, nem megyek be egy szaakdt hotdogoshoz, mert nem eszem meg minden szart, amit az orrom elé dugnak.


Ellenben te minden szart párkapcsolatnak hívsz, azt látom.

2018. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
7%
Mennyi képmutató, álszent ember...ti még sosem "ettetek hot-dog-ot" mi?
2018. dec. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
23%

hogy reagalnek?


"ődóguk".


max a tesomat megkerdeznem rola, hogy mit tervez a jovoben.

El nem itelnem, az o elete.

Na meg, a testverem. Nyilvan nem gerinces dolog, de messze nem az en dolgom megitelni/elitelni.

Felnott emberek, majd megoldjak.

2018. dec. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
6%
Őszintén sokat láttam,de ez a kényszer monogámia nem sült el sose jol.. Nyitott kapcsolat házasság sokkal tovább tart és boldogabb kiegyensúlyozottab és eleve gerincesebb..
2018. dec. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
7%
A véleményedet nem tudja meg,jopifzol elotte kozben hu de szarnak tartod itt elmocskolod,mert nem te élsz az életében nincs jogod itélkezni senki felett,huzd fel a másik cipojét aztán ha véresre tört ne picsogj,képmutato embereket imádom.. :(
2018. dec. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
24%

Volt idő, mikor nagyon elítéltem a megcsalást, a félrelépést, a szeretőzést. Rettenet véleményem volt ezekről.

Időközben 40 feletti lettem, láttam, tapasztaltam egy s mást. És már nem ítélek el semmit és senkit. Pedig, én is lettem megcsalva. Sőt, el is hagytak így. De tudod mit mondok erre? Ilyen a szerelem.

2018. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
17%

Nem kell ítélkezni, azért mert te nem kellesz másnak.

Hány éves vagy? 15? Én utoljára ennyi idősen kritizáltam ilyesmit. Majd 50 fele, több évtizednyi házasság után oszd az észt.

Az a helyzet, nem tudhatod mi az oka. Helyes vagy helytelen nem a te dolgod.

A te magánéleted okés?

Megvan a mindennapi betevő pöszörő?

2018. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!