Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért érzi úgy, hogy neki ezt...

Miért érzi úgy, hogy neki ezt lehet?

Figyelt kérdés
Húgomnak(22) van egy barátja már 5 éve. Külföldön dolgoznak mindketten, így mikor karácsonykor hazajönnek a barátja is a szüleinknél lakik, mint mi. Egésznap rettentően szerelmesek, és egy tv nézés nem telik el anélkül, hogy ne csókolóznák végig. Azzal sem vagyok teljesen kibékülve, hogy minden lélegzetvételüket hallom, mikor épp az ‘éjszakai programukat’ végzik. Próbáltam neki finoman jelezni, hogy talán kicsit disztingválhatnának pl a csókolózás terén, (bár szerintem szexelni sem kell minden áldott este nagyjából 1,5 órán át) de nem nagyon díjazta az ötletemet, úgy érzi, mivel ő szerelmes azt csinál amit akar. Szüleink sem nagyon tesznek semmit. Szerintetek mit lehetne tenni, hogy visszavegyenek?

2019. jan. 1. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Fogsz egy üveg sört, vagy kólát, és nagyokat böfögsz, amikor csókolóznak. Éjjel meg, ha rákezdik, akkor jó nagy hangerőn elkezded lejátszani Wagner valamelyik operáját. Jobb ötletem nincs.
2019. jan. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5%

Mondjuk nem kéne irigykedni, hogy neki van kapcsolata, jó munkája stb. többre vitte mint te!


A másik pedig, hogy neki is lehetne annyi önérzete, hogy amikor haza megy nem b...aszik pár napig, nem cuppog a szülői házban...hisz nem ezért ment oda.


Mindkettőtök hibás, egyikőtök sem jobb a másiknál, ennyi.

2019. jan. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Jaj imádom a savanyu a szőlő irigy vagyok a tesom boldog kapcsolatára mindenére,miközben év közben leszarom őt is.. Szakitásnak gondolom ürölnél v hugod lába el törne.. Olyan magyar dolog ez.
2019. jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%

Csodálom, hogy még nem írta senki, hogy miért nem költözöl el, ha már valószínűleg 23-24 is elmúltál. Akármit kérdezek, engem mindig megtalálnak ezzel.

Amúgy lehet, hogy a tesódék túlságosan is szerelmesek, de te is lehetnél kicsit elfogadóbb. Dehát meddig lesznek még nálatok?

2019. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
28/l vagyok, és nem lakom otthon, csak ebben az időszakban én is a szüleimnél vagyok. Jövőhéten mennek haza egyébként.
2019. jan. 1. 20:46
 6/11 anonim ***** válasza:
9%

28 évesen a hugod pasirája vagy irigy,ergo neked nincs-...Hugi boldog,külföldön dolgozik,igen van is miért irigykedned..

40N

2019. jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok irigy, sőt jóban is vagyok a sráccal, mert nagyon jófej amúgy, de szerintem kicsit sok, amit csinálnak, nem érzékelik, hogy ez tiszteletlen.
2019. jan. 1. 21:38
 8/11 anonim ***** válasza:
30%

Hat a tv elott a tesom vagy akarki mellett ulve csokolozast en is taplosagnak ereznem. Ezert szolj nyugodtan hogy bocsi ha nem a filmet nezitek menjetek szobara...

Viszont az ejszakai szex egy kulon szobaban az ne zavarjon mar. Ha vekonyak a falak az nem az o hibajuk. Mondjuk ha orditva szexelnek akkor azert szoljatsz masnap reggel, hohy basszus hallottam amikor elmentetek...meg elotte is mindent. Es tedd hozza nem tudtal aludni toluk es kicsit csinaljak mar halkabban addig a par napig amig itthon vannak vendegsegben.

Max le se izelnek.

Ha viszont egy szobaban alszotok es ugy csinaljak na akkr rajuk tennem az agyat is...:-)

2019. jan. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

A 61% egy elmebeteg, ne foglalkozz vele. Komolyan mennyire kell tuskónak lenni, hogy valaki erre irigységet kiáltson? :D

Engem is zavarna a cuppogás, és a többi, ez illetlenségnek tartom, pedig van párkapcsolatom.

Sajnos valószínű húgodat nem nevelték már meg annyira, több mindent elnéznek neki, ezért nem fog törődni, ha megkéred szépen. Füldugó, kihagyni a közös tévézéseket. :/

2019. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Napi szinten gyogyósra qratja magát, relative van mire irígykedni :)
2019. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!