Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvérek között? Többi lent

Testvérek között? Többi lent

Figyelt kérdés
Testvéremnek első kapcsolata. Szeretnék vele beszélni kicsit,a védekezésről. Mennyire nyiltan beszéltek a szexuális dolgokról egymás között?

2019. jan. 2. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Mi teljesen nyíltan. De ha eddig nem voltatok közeli kapcsolatban és nem beszéltetek meg egymással mindenfélét, akkor nem hiszem, hogy vágyik arra, hogy ezt most veled beszélje meg.
2019. jan. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Ez nem a testvér, hanem a szülők dolga lenne, főleg, ha a testvéred még fiatal.
2019. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
A szüleitek dolga lenne. De ha közvetlen, tabumentes volt eddig is a kapcsolatotok, akkor beszélhetsz vele. Ha amúgy sokat nem kommunikaltok a kötelezőeken kívül, csak azért hogy megmutasd te vagy az idősebb és jobban tudsz mindent, nem kell belefolyni.
2019. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem az a kérdés, hogy mi mennyire nyíltan beszélünk a szexuális dolgokról egymás között, hanem az, hogy ti mennyire. Ha egyáltalán felmerül a kérdés, hogy beszélj-e vele, ahelyett, hogy egyszerűen beszélnél vele, akkor inkább hagyd. Ha elég nagy már ahhoz, hogy szexuális életet éljen, akkor elég nagy ahhoz is, hogy utánanézzen a védekezésnek.
2019. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Szép dolog tőled, hogy fel szeretnéd világosítani, ha szüleid nem tették meg. Ebben az esetben nagyon nyíltan, köntörfalazás nélkül kell beszélni erről a témáról.


És hogy a kérdésedre választ adjak:

Sosem beszélek 2 évvel kisebb húgommal errôl a témáról. Szokott belekezdeni, ha valamilyen dolgot neg akar osztani velem,a lényeget meghallgatom aztán félbe is szakítom, hogy oké értem. Rövid választ is kap tőlem és ennyiben ki szoktam meríteni a témát. Tehát összegezve, csak akkor beszélünk róla, ha nincs kivel megosztani a kétségeket, de röviden le is zárjuk azokat.

2019. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én húgom mégcsak 10 éves, de ha kérdése van, én válaszolok rá.


F

2019. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az én nővérem és báttyám 6 évvel idősebbek nálam és mindig elmondják a véleményüüket de az nem azt jelenti hogy mindig megfogadom (báttyám egyik kapcsolatom se kedvelte és ezen rengeteg vitánk is volt)
2019. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!