Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Én ma ugy döntöttem végleg...

Én ma ugy döntöttem végleg végeztem velem. Jol tettem?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok. Nővérem 39. Elég jól el voltunk egész életünkben, bàr ha igy jobban belegondolok akkor mindig én mentem én kerestem. Két és fél hónapja született a kislányom. Ugye azota nagyobb távolságra gyalog nem nagyon megyünk, tesóm kb 5kmerre lakik. A kórhàzban egyszer volt bent nàlunk. Azóta nem láttam. Mindig igéri hogy eljön, nem én hívom,ha hivom sem jött soha, hanem ő hív fel azzal hogy teszem azt holnap itthon leszünk e mert jön. De természetesen nem jön. Ma telt be a pohàr, egész délelőtt vàrtam, mert még reggel is azt irta 10-11körül itt lesz. Ugye ma sem jött. Irtam neki egy üzit, megköszöntem hogy eljött. Erre azt irta a boltig jutott mert fáj a feje, onnan hazament majd valamelyik nap eljön. Na nekem itt lett elegem. Nekem ilyen testvér nem kell,letiltottam a telszamát meg facebookon is. Ha eddig nem kellettünk neki ezután màr én nem kérek belőle.
2019. jan. 10. 13:31
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Vele. Csak átjavitotta a hülye telefon :/
2019. jan. 10. 13:32
 2/25 anonim ***** válasza:
57%
Érthető, hogy most mérges vagy, de ha kidühöngted magad, old fel a tiltásokat. Minden bizonnyal neki is meg van a maga gondja, problémája, lehet, hogy pont a pici miatt nem mondja el neked.
2019. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

2,5 honapja minden megigért talàlkozaskor gondja van? Meg reggel 8kor még nem tudja? Akkor is igéri jön, aztàn mégse.

Neki nincs szügsége ránk. Nem kivàncsi a picikémre sem. Akkor ezentul mi sem rà.

2019. jan. 10. 13:49
 4/25 anonim ***** válasza:
74%
Nyugodtam írd meg, ha felétek jár szívesen látjátok, jöhet bármikor. De ha senki nem nyit ajtót, ne lepődjön meg, nekünk is van saját életünk. Kb ennyi. Jaaa, és ne hívogasson. Felesleges.
2019. jan. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
32%

Ez nem túl szép. Nekem 3 gyerekem van, de a tesóm csak ritkán látja őket, neki nincs gyereke, 40 éves, nem tud mit kezdeni a gyerekekkel. Soha semmit nem vett még nekik, ha nagyritkán eljön, akkor is üres kézzel jön. Szerinted én mit gondolok róla?? Ne tiltsd le szerintem, de azért azt mond meg, hogy nem szereted, ha hülyének néznek, meg ígérgetnek. Te várod, készülsz, ő meg nem jön. Ez kb. olyan, mintha ő jönne hozzátok, ti meg nem lennétek otthon. Azért megnézném a fejét.

Ja, az én tesóm még a gyerekek ketesztelőjére sem jött el, mert másnaposan fetrengett otthon, előző este bulizni volt.

2019. jan. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Neki van két már majdnem felnőtt fia. Akiket nagyon szeretek. Ők mivel mas varosban dolgoznak ritkàn de jönnek. Amikor terhes voltam (igaz akkor is mindig én mentem) de olyanokat mondott hogy ugye majd vigyàzhat rà, meg mennyire fogja szeretni. Nem kell vennie semmit. Hàla az égnek jók a körülményeink meg van mindenünk. Nekem csak a testverem kellett volna. De ha nem, hàt nem. Belolem nem csinal bolondot többet.
2019. jan. 10. 14:01
 7/25 A kérdező kommentje:
A másik nővérem Szegeden él. Ő minden hónapban eljön, pedig az utazás pénz, meg egész napos program vagyunk a szàmára.
2019. jan. 10. 14:08
 8/25 szántóvető ***** válasza:
34%
te tudod,ez a te dolgod.egy kívülállónak nem lehet megítélni hogy jól tetted-e.
2019. jan. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ez gyerekes viselkedès. Nem jött el, érthető ha dühös vagy, de letiltani, meg még a számát is törölni...Nem 10 éves vagy.
2019. jan. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Utolso. Nem egyszeri eset. 2,5hónapja nem kivàncsi rànk. Akkor én miert legyek? Nekem nem kell irni hetente, hogy mizu, meg majd holnap vagy hetvegen vagy ki tudja mikor megyek. Minek? Pont az hogy nem vagyok 10 eves felfogtam hogy nem kivancsi rànk.
2019. jan. 10. 14:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!