Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Én ma ugy döntöttem végleg...

Én ma ugy döntöttem végleg végeztem velem. Jol tettem?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok. Nővérem 39. Elég jól el voltunk egész életünkben, bàr ha igy jobban belegondolok akkor mindig én mentem én kerestem. Két és fél hónapja született a kislányom. Ugye azota nagyobb távolságra gyalog nem nagyon megyünk, tesóm kb 5kmerre lakik. A kórhàzban egyszer volt bent nàlunk. Azóta nem láttam. Mindig igéri hogy eljön, nem én hívom,ha hivom sem jött soha, hanem ő hív fel azzal hogy teszem azt holnap itthon leszünk e mert jön. De természetesen nem jön. Ma telt be a pohàr, egész délelőtt vàrtam, mert még reggel is azt irta 10-11körül itt lesz. Ugye ma sem jött. Irtam neki egy üzit, megköszöntem hogy eljött. Erre azt irta a boltig jutott mert fáj a feje, onnan hazament majd valamelyik nap eljön. Na nekem itt lett elegem. Nekem ilyen testvér nem kell,letiltottam a telszamát meg facebookon is. Ha eddig nem kellettünk neki ezután màr én nem kérek belőle.
2019. jan. 10. 13:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
40%
Oké. Egy újabb értelmetlen kérdès. Minek kérdezni, ha nem fogadod el, nem biztos az, hogy veled értenek egyet az emberek?
2019. jan. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
83%

Az én nővérem 25 éve nem kíváncsi rám.


Azzal törődj, aki Veled is törődik!

2019. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
37%

A 2-essel egyet értek, ne tiltsd le, hívd fel, ha már nem leszel dühös, kérdezd meg, van-e valami gondja, hátha tényleg, és nem akar terhelni vele.

Hasonló helyzetben vagyok, mint az 5-ös hozzászóló. 38 éves a húgom, nincs gyereke (nem is szeretne), az enyémeket nagyon szereti, de nem igazán tud velük mit kezdeni, és szintén nem szokott hozni nekik semmit, ha jön hozzánk, de mi így fogadtuk el, soha nem kértem számon ezt, szeretjük őt.


Jogos a haragod, de most te is érzékenyebben reagálsz a külvilágra - ez hormonális is. Tudom, én is így voltam szülések után, teljesen megértelek.

2019. jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
45%

Szóval a vergődésed oka, hogy feltűnt, nem mindenki kíváncsi a "picikédre". Akár elfogadod, akár nem, nagyon sok ember van a világon, aki vagy nem kedveli a gyerekeket, vagy pedig bár a sajátjaiért a csillagokat is lehozná az égről, de a másé idegesíti vagy feszélyezi.

Letudta az illendőségi látogatást, azóta pedig csak kifogásokat keres. Ahelyett, hogy eldurran az agyad meg kitiltod még az utcátokból is, a második ilyen esetnél meg lehetett volna mondani neki, hogy nem kényszeríted őt semmire, ha úgy érzi, akkor menjen, ha nem akar, akkor meg ne. Tőle is gáz, hogy ígérget felelőtlenül, de tőled is, hogy ennyire kiakadsz meg okádod a tüzet.

2019. jan. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
55%

Nem jött el a nővéred. Letiltottad.Ez múlt idejű cselekvés részedről. Akkor most miért kérdezel bármit is ezzel kapcsolatban jelen időben?

Ahogy nézem, nem akarod a válaszolók jövőbeli tanácsait megfogadni, csak vitatkozol és ellentmondasz.

Tulajdonképpen MIÉRT jutott eszedbe, hogy elmondd a történetedet??

2019. jan. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
12%
nem érsz rá? otthon vagy
2019. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
45%
11-esnel a pont.
2019. jan. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Utolsó. Mire nem érek rà?

Amúgy megfogadtam a tanácsot és megirtam neki mi a véleményem. Nem a tüzet okàdom, csak aki nincs ebben nem is ertheti milyen szar hogy nincs csalàdom.

2019. jan. 10. 16:58
 19/25 anonim ***** válasza:
25%
Én megértelek. Nekem az unokahúgom ilyen, hogy ígérget, aztán nem jön. És nem az a baj ezzel, hogy nem jön, hanem h ígéri, te meg várod. Elemi udvariassági követelmény, hogy időben szólok annak, aki vár rám, ha nem tudok menni. Aki ezt megengedi magának, nagyon durván semmibe veszi a másik embert, és itt most tökmindegy, h testvér vagy szomszéd, ilyet jóérzésű ember nem csinál. Nem is értem a kérdezőt támadókat...
2019. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is ez csak egy hirtelen fellángoló düh,idővel lecsillapodsz. Egy testvéri kapcsolat romlásához nagyon nagyon sok idő kell, én tudom, mert mi a tesómmal sosem jöttünk ki jól, mindig is veszekedtünk, és hosszú évek gyötrelme után ki kellett mondanom: nem muszáj szeretnem csak mert egy anya szült minket. Nem tartom vele a kapcsolatot már régóta. De ez egész másról szól, amit te kiírtál. Itt egy összeveszésről van szó, illetve egy rossz időszakról. Elmúlik. Ha igazán szeretitek egymást. Lehet, hogy neki most olyan az élete, amibe pillanatnyilag nem akar vagy nem tud téged belevonni, belesűríteni. Várj, amíg ő nem keres téged. Ha nem keres, hát szegényebb lettél olyan emberrel, aki le se szr.
2019. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!