Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy segíthetnék a húgomon?

Hogy segíthetnék a húgomon?

Figyelt kérdés

Mostanában azt vettem észre, hogy hirtelen hangulatváltozásai vannak. Egyik nap kedvtelen, nem beszélget, befelé fordul, másnap meg mosolyog, jó kedve van. És ez így váltakozik. Nem igazán szeret beszélni a dolgairól, de látom hogy valami nincs rendben. A barátaival nem tartja a kapcsolatot, párja nincs, és elmondása szerint nem is hiányzik neki. Ősszel két napra elment teljesen egyedül kirándulni Tatára, egy panzióban szállt meg, és azt mondta jó volt így neki, egyedül akart lenni. Ha erőltetem csak jobban befordul, nem tudom rávenni hogy elmondja mi a baja. Pár éve (asszem kettő) megismert egy társaságot, akkor kezdett el minden rosszra fordulni. Volt hogy egész nap nem jött ki a szobájából, lefogyott, nem evett, nem beszélt velünk, szomorú volt. Egy éve kb. nem tartja ezekkel az emberekkel a kapcsolatot, visszament dolgozni, amit nagyon szeret elmondása szerint, és azóta látok rajta egy kis javulást, de valami baja még mindig van és nem tudom hogy segítsek. Mit tehetnék? 22 éves a húgom.


F/24


2019. jan. 13. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
3%
Miért nem lehet megérteni ha vki nem akar folyton a seggébe vkit mert jol érzi magát egyedül.. De Off kérdezz rá nem lett e jehovás?
2019. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont arról van szó hogy nincs jól..
2019. jan. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Ha ez alatt az egy év alatt nem mondta el, hogy mi baja.van, akkor nem vagy számára a bizalmasa aki előtt megnyílhat. Így nehéz bármit is tenni. Lehet, hogy csalódott abban a társaságban és most magányos barátok nélkül, esetleg akkor valaki felcsinálta és az abortusz gondola azóta is gyötri. De 1000 más dolog is lehet.

Maximum annyit tehetsz, hogy mellette állsz és talán egyszer elmondja.

2019. jan. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerezzetek közös élményeket. Vidámabb lesz és oldottabb. Hagyd, hogy ő nyíljon meg neked.
2019. jan. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!