Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti hogy reagálnátok, ha...

Ti hogy reagálnátok, ha kiderülne, hogy van egy testvéretek, akiről eddig nem tudtatok?

Figyelt kérdés
Tehát, ha mondjuk kiderülne, hogy van még egy testvéretek, aki apukátok első házasságából van, több mint 10 évvel idősebb nálatok, és a szüleid 20 éves korodig még csak említést sem tettek róla, mit reagálnátok?

2019. jan. 14. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon elszomorítana,hogy ezt eltitkolták, főleg apám hozzállása,hiszen ő is a gyermeke, gyermeket eltitkolni, megtagadni vétség. Amúgy megkeresném.
2019. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Apamnak most derult ki hogy van egy tesoja 47 evesen. Feltesok es papam halala elott derult ki mikor haldoklott akkor bokte ki hogy felcsinalt valami not meg regen. De am jol fogadta a faterom es joban vannak a tesojaval mert megismerte es tartjak a kapcsolatot. Nyilvan csalodott volt de ez mar a multe
2019. jan. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Érdekes dolog lenne, de nem ítélkeznék, hanem örülnék az új családtagnak. Nyilván meglepne a titkolózás, de igazából ha elkezdenék utálkozni, senki, még magam sem lennék előbbre.
2019. jan. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Fosnék az örökségem miatt, azaz a jövőm miatt!
2019. jan. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Metionin ***** válasza:
96%
Én 20 évesen tudtam meg. Válni akartak, apám kiment külföldre (a szülőhazájába) hogy néz magának házat, összejött egy nővel, teherbe ejtette, aztán visszajött és anyámmal mégsem váltak el. Következő évben megcsináltak engem. Szóval van egy 1 évvel idősebb féltesóm, akiről nem tudtam (anyám sem). Véletlenül tudtam meg, rokon által. Csodálkoztam de megkerestük egymást és amúgy jóban vagyunk. Nekem amúgy jobb volt így hogy nem kellett egy másik gyerekkel együtt felnőni, sosem akartam testvért.
2019. jan. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

En nagyon megdobbenek. A szuleimre lehet kisse haragudnek elsore es ezt el is mondanam hogy de hat miert nem szoltak? Bar ez inkabb akkor lenne erdekes, ha korban kozel lenne hozzam es nekem nincs masik edestesom es jo lett volna kiskoromba valaki akit a testveremnek tarthatok es akivel jatszhatok haverkodhatok mint rokon gyerek.

Az elso megdobbenest es netan haragot es ertetlenkedest felreteve megkerdeznem megismerkedhetek e vele, ok mt tudnak rola. Aztan megkeresnem valamilyen formaban es par email valtas utan talalkoznek vele, hogy legalabb probaljunk megismerkedni. Aztan ha nagyon nem jovunk be egymasnak mert o eldaul haragszik a kozos apankra vagy ram neheztel vagy barmi hasonlo akkor abban marafnek vele, hogy evi egy ket alkalommal valtsunk mar egy emailt, husvet es karacsony alkalmabol koszontjuk egymast, aztan majd ha szuksegunk van egymasra akkor kerssen nyugodtan.

2019. jan. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Semmit. Nem érdekelne. Van testvérem, nem kell másik, nem fogok megkeresni egy idegent, csak mert a faterom szórja a magvait.
2019. jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Nem sokkal másabb annál, hogy van egy vértestvérem, akiről csak addig tudtam, amíg a szüleink éltek, azóta a címét se tudom.

Ez van, ezt kell elfogadni. Az ember a rokonságát nem választhatja meg.

2019. jan. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Én kiakadnék. Boldog vagyok egyke ként nem akarnám, hogy ezt bárki felrúgja!
2019. jan. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
54%
Én 14évesen tudtam meg hogy van egy féltestvérem akkor 7 év korkülönbség volt köztünk (azóta se talàlkoztam vele) én egész jól forgattam eszt a hírt mert mindig is szerettem volna egy làny testvért de sajnos mindig visszautasít de nem adom fel
2019. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!